reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
właśnie też poszukuję czegoś w czym dziecko mogłoby leżeć na dole. Z braku funduszy pozostanie mi chyba tylko tachać wózek do środka...
 
hej dziewczyny, ja teraz szykuję się na nosidełko Tula, już się nie mogę doczekać aż przyjdzie wiosna i w końcu będę mogła zamienić wózek na nosidełko. Zobaczymy jak się sprawdzi :)
 
Świetny ten leżaczek Tiny Love :-) My póki co nie planujemy kupować, jak już to po narodzinach (a może dostaniemy w prezencie?;-))

Ja wypatrzyłam w końcu łóżeczko :-) takie zwykłe, proste z szufladą, w dodatku dostępne w sklepie na miejscu taniej niż na allegro :-) Dokładnie takie (tylko w kolorze miodowym) ŁÓŻECZKO '"BOBAS" OLA Z SZUFLADĄ (3121017865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Poza tym oglądaliśmy z mężem wózki- rozczarowało mnie kilka modeli pod różnymi względami, ale sprzedawca pokazał nam model, o którym wcześniej nie słyszałam, a bardzo nam się spodobał.
Nie dość, że był ładniejszy, praktyczniejszy i lżejszy od tych wózków, które braliśmy pod uwagę, to jeszcze w dodatku sporo tańszy :szok:
Jest to nowość tegoroczna, ale z tego co wyczytałam w necie, w wersji spacerowej dostępny już od dawna i bardzo chwalony przez użytkowników :-)
Tutaj można go zobaczyć w pełnej krasie ;-) Bebetto Nico Plus | davidkovamama

Z tego co pamiętam któraś z Was zdecydowała się na wózek Bebetto, tylko chyba inny model? :-)

Jak Wam się podoba, macie jakieś krytyczne uwago co do tego wózka? :-) Póki co wstrzymujemy się z zakupem, myślę, że zamówimy wózek jakoś w maju, więc jakbyście miały jakieś spostrzeżenia co do tego wózka, to byłabym wdzięczna za podzielenie się nimi ze mną :-)
 
A my właśnie odebraliśmy wózek!!! I nie dość, że z dużym upustem (wyszedł fotelik właściwie za darmo) to na do widzenia wręczyli nam grzechotkę od sklepu (to chyba za wpadkę, bo dziś sprzedali naszego Tutka komuś innemu, i musieli odwikłać tamtą sprawę zanim my się zjawimy) :-) Aro jeszcze nie wypakował z auta i gdzieś pojechał po coś. Część spacerowa i fotelik pojadą z nami do Giżycka, a reszta zostaje w Ostródzie (Spacerówka na początek nie potrzebna, a fotelik zabieramy na wypadek, gdyby Mikołajowi się pośpieszyło na ten świat).
Wyprawkowe szaleństwo się zaczyna :szok::-D
 
no i leżaczek 3w1 jest już w smyku za 349 wrrr, a specjalnie siadłam go zamawiac skoro w weekend był za 299

natis, pisałaś, że masz wanienkę podobną do ondy ale tańszą? możesz napisac jak się nazywa?
 
Dziewczyny, kompletowanie wyprawek zaczyna się na całego. A ja z prośbą do dziewczyn, które mają lub planują zakupić wózek Xlander ( nie mam konkretnego modelu upatrzonego) - jakie modele wybraliście? Wady? Zalety?

Do mam, kótre użytkują Xlandera: jakie wrażenia i czy polecacie?
 
Palin- super, że dostaliście dodatkowy upust :-)

Mikoto- ja brałam pod uwagę X-move, ale po sobotnich oględzinach odrzuciliśmy tę opcję, teraz na tapecie mamy ten Bebetto Nico Plus, o który pytałam na poprzedniej stronie- moim zdaniem ma lepsze zawieszenie i amortyzację od X landerów :blink: i do tego jest lżejszy
 
reklama
Mikoto, My mieliśmy dla mojej Julki X-landera na 3- kółkach , byliśmy bardzo zadowoleni, jeździliśmy nim po lasach na grzyby , pokonywał wszystkie przeszkody. Był naprawdę fajny i wygodny, teraz też bierzemy go pod uwagę:tak:
 
Do góry