reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

ANISIAJ - kupiłam taką wanienkę:
Wanienka Anatomiczna KOMFORT, Tega - nocniki, wanienki, art. higieniczne dla dzieci i niemowląt

zapłaciłam za nią 65zł + 85zł za stojak metalowy (-10% rabatu na całe zakupy). ONDA jest ciut ładniejsza jak dla mnie :) - bardziej masywna, szersza ale komplet wychodzi prawie 300zł (100zł wanna + ok. 190zł stojak metalowy).

Pochwalę się pozostałymi zakupami :-):
zdjęcia z komórki, niestety kiepskiej jakości...

wózeczek :-):

Nie umiem edytować... przepraszam za kolejne posty...


leżaczek i kocyki (różowy po prostu cudo!!! :-) ):
 

Załączniki

  • wózek_3.jpg
    wózek_3.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 70
  • wózek_4.jpg
    wózek_4.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 71
  • leżaczek_1.jpg
    leżaczek_1.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 65
  • kocyk_Lenki.jpg
    kocyk_Lenki.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Piżamy kupiłam takie:
OKAZJA !!! KOMPLET SZLAFROK+KOSZULA DO KARMIENIA L (3127604252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KOSZULA RADOŚĆ_NA CIĄŻE I KARMIENIE BOBASA :) L (3094356822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

karuzelka do łóżeczka:

FISHER PRICE RÓŻOWA KARUZELA Z PROJEKTOREM T4910 (3094777412) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

termometr na podczerwień (super działa, bardzo dokładny!!!):
TERMOMETR MEDYCZNY BEZDOTYKOWY Tech-Med TM-F03B (3092122164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

leżaczek - jak dla mnie super, choć ten Tiny Love jest rewelacyjny:
http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-ptaszek-komfort-wibracje-i3116517159.html


Proszek LOVELA - szukałam w Realu, Carrefourze i Tesco - najtańszy jest w Rossmanie - 1,8kg za 18,49zł.
Płynu do płukania nie kupuję - jedynie może na kocyki kupię jakiś specjalny dziecięcy, bezzapachowy.


SARA - ta pościel po prostu BOSKA!!!! Szkoda, że już kupiłam :(.
 
Ostatnia edycja:
Wow natis jakie zakupy :-) Ty już jesteś praktycznie gotowa na narodziny córeczki ;-)

Ja też weszłam dzisiaj do jednego sklepu i wyniosłam kilka drobiazgów. Muszę się jeszcze ogarnąć ile mam szt bodziaków i pajacyków i czego dokupić. Z ubranek potrzebuje jeszcze jakieś spodnie i półśpiochy bo nie mam wcale...

Zdjęcie0950.jpgZdjęcie0951.jpgZdjęcie0952.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0950.jpg
    Zdjęcie0950.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 42
  • Zdjęcie0951.jpg
    Zdjęcie0951.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 55
  • Zdjęcie0952.jpg
    Zdjęcie0952.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 48
IMG_1320.jpgIMG_1321.jpgIMG_1322.jpg

Nasz wstępnie i z grubsza odświeżony pojazd ;-)
 

Załączniki

  • IMG_1320.jpg
    IMG_1320.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 59
  • IMG_1321.jpg
    IMG_1321.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_1322.jpg
    IMG_1322.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry