reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

mama ja kupiłam w zeszłym tygodniu Beretto model Luca. Czytałam wiele opinii nt. producenta i wydaje mi się, że to udany zakup. Mam kolor szary. Luca różni się od tego Nico chyba tylko materiałem, koszem na zakupy i stelażem. Wagowo mniej więcej jest to samo...:)

Mikoto ja chciałam kupić x-landera XQ albo X-Move. Bardziej podobał mi się X-Move ale opinie na necie nie zbyt ciekawe... jak za taką cenę jakość materiałów do bani... Także mnie się wydaje, że jak X-Lander to najlepiej XQ... opinie ma dobre:)

Ja w tym tygodniu zamówię kosmetyki i inne szpitalne pierdoły dla siebie i Maluszka... i właściwie zostaje tylko fotelik do auta (połowa maja) i ręczniki dla dziecka...
 
reklama
ja mam xlandera xa - wada - brak możliwości przełożenia rączki/zamontowania spacerówki przodem-tyłem do kierunku jazdy
w tym z 2009 roku w kołach są wentyle samochodowe - trudno to napompować pompką [ale jak ktoś ma sprężarkę to bez problemu]
zalety - łatwo się prowadzi, terenowe koła - po 2 latach użytkowania i po prawie 2 leżenia na strychu [gondola po 3] wygląda jak nowy
niby ciężki, ale u mnie nie było to problemem, mieszkamy w domku
nawet nie myślałam o tym żeby go sprzedawać i szukać innego
 
Mikoto my kupiliśmy X-landera xq. Ma bardzo duże kółka, super się prowadzi, jest ciężki, fakt ale do jazdy super wygodny (robiłam test jak do auta go transportowaliśmy :-p) no i my mamy fotelik maxi cosi do niego.
Co do samego wózka to bardzo podoba mi się że zarówno gondolę jak i spacerówkę szybko się wpina i wypina, praktycznie bez użycia siły.
 
ja musze jeszcze dokupić ten dodatek odkażający do pieluch, bo nie mam
zamiast płukania poleca się prasowanie w celu zmiękczenia
ja w sumie wodę mam miękką, więc nie używam płynów do płukania w ogóle
 
reklama
Tylko jelp, tak bylo przy Zuzi tak bedzie i teraz. Bez fosforanow :)

no i leżaczek 3w1 jest już w smyku za 349 wrrr, a specjalnie siadłam go zamawiac skoro w weekend był za 299

natis, pisałaś, że masz wanienkę podobną do ondy ale tańszą? możesz napisac jak się nazywa?

Ohh szkoda... to mi sie jeszcze udalo, ja wczoraj zamowialam za 299..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry