reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Wszystko zależy od waszej sytuacji mieszkaniowej i planów na przyszłość ;-)

Tzn jeśli mała ma własny pokój i to będzie jej pokój już na zawsze - to kupiłabym łóżko jak z Twojego pierwszego linka - i to w największym możliwym rozmiarze, zeby za kilka lat nie trzeba było wymieniać na większe. Łóżka "rosnące" razem z dzieckiem, jak te z ikei to dobre rozwiązanie przy małym pokoju i braku przestrzeni. Moim zdaniem jednak nie bardzo nadają się na łóżko dla np nastolatka. Jeśli natomiast planujecie kolejne dzieci w tym samym pokoju i łóżko piętrowe, to teraz lepiej kupić solidne, drewniane ale małe łóżko - potem możesz je np odsprzedać.
Moja mała śpi jeszcze z Nami, ale syn ma łóżko "dorosłe", sosnowe i to w największym rozmiarze (200x90) i "dorosłą" pełnowymiarową, porządną, puchową pościel. Gdy będziemy kupować łóżko dla młodej, to też właśnie takie samo.
 
reklama
Ja kupiłam małej koło w Praktikerze z siedziskiem, jest fajne i mała ma super zabawę na basenie, kosztowało ok.17 zł.
 
Melody - jakie to koło na Allegro upatrzyłaś? Ja też się za jakimś rozglądam :tak: Jedziemy za tydzień nad jezioro i chyba jakieś by nam się przydało :-D

Co do łóżka to nie potrafię się wypowiedzieć, pewnie jak urządzimy Oli jej własny pokoik to będę zgłębiać temat, ale ja to bardziej za prostotą jestem, więc wybrałabym jakieś bardziej zwykłe łóżko :tak: A na początek póki Młoda jeszcze nie ma tej zdolności nie spadnięcia z wyrka to chyba bym ją ulokowała na materacu :happy: takim już właściwym od większego łóżka ;-)
 
My dziś byliśmy w Kielcach i zahaczyliśmy o Praktiker - także i ja jestem posiadaczką kółka INTEX - i nawet tańsze było chyba niż to z aukcji ;-)
Napompowaliśmy go i Ola siada na nie, a wejść do "majtek" nie chce :eek: Mam nadzieję, że inaczej zareaguje jak już będzie na wodzie :happy:
 
Kuleczko moja Julka tez ma takie jak Daga wkleiła to z ikea i spała w nim nie majac 2 lat Kupiłam do niego materac ze spręzynami i dałam do tapicera uszyc pokrowiec niebieski pod kolor mebelków spisuje sie ok

co do koła to mam zwykle i tez młody dobrze sobie daje rade w zeszłym roku tez na nim pływał..
 
reklama
Chrzestna Oli teraz wczasuje w Augustowie i chciała sie zobaczyć z małą ,a że nie mają auta a od nas to rzut beretem to wczoraj ją odwiedziliśmy i kupiła Olce właśnie to żółte koło z siedziskiem. Spodobało sie ! Natomiast ja pare dni temu w Biedronce kupiłam młodej za 20 zł taką tablice z długopisem na sznurku. Po tablicy można rysować a potem wszystko wymazać. Fajna zabawka w podróż i do domu również.
 
Do góry