reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Elefanteny są super!!! ale u nas cieżko je dostać :/ i są strasznie przebrane...
Bartki są w miarę ok, ale trochę gorsze niż kiedyś...

Za to polecam bardzo polskie marki, Dawid, Antylopa i Mrugala. Buty z atestami "zdrowa stopa", skórzane, mięciutkie - super :) Obojgu dzieciom kupuję je chętnie, mała teraz ma takie:
Trzewiki dziewczęce model 5155 - MRUGAŁA - obuwie dla dzieci
 
Leika,dzięki za info o tych polskich firmach:-)! Na zdjęciach bardzo mi się podobają, szczególnie Mrugały:tak:. Wczoraj wygrałam na aukcji Bartki, wyglądają jak nowe (przynajmniej na zdjęciu...), bardzo jestem ciekawa, jakie będą w rzeczywistości.
 
kuleczko ślicze te bartki! ale moim zdaniem przesadzają z cenami!
Leika super te butki z Mrugały, szkoda ze daleko mam do sklepu, żby zmierzyć małej.
Na razie chyba daruję sobie buciki bo ma te z Gufo i Nike, pewnie za 2-3 mies. znowu nóżka urośnie i trzeba będzie nowe kupić.
Tymbardziej że muszę jej jeszcze do sukienki na wesele jakieś kupić balerniki zapinane na kostkę albo sandałki.
klaudia te kalosze są superowe! nad morze chyba warto takie kupić? te z kaczorkiem mi się podobają łoo
 
Faktycznie te butki Mrugały fajnie wyglądają :tak: I cena też atrakcyjna, może na lato sandałki kupię młodej tej firmy ;-)
Trzewików też już nie będę kupować, bo te co ma myślę, że spokojnie jesienią będą dobre :tak:
Kalosze super!! Ja kupiłam Oli takie zwykłe, całe różowe ;-)
 
reklama
zapiętek ma być wysoki :)

Nawet Oliwii staram się wynajdywać sandałki z całym zapiętkiem a nie tylko paseczek.
 
Do góry