reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Kredek Ola nie gryzie tylko liże i rysując lubi zahaczać o parkiet :dry:

Kupiłam tego teletubisia z telewizorkiem Teletubis z telewizorkiem zolty 38 cm (963134882) - Aukcje internetowe Allegro i od tego sprzedawcy śliczną piżamkę peppa za 15 zł , przyszłosciowa bo rozmiar 98 :-D na 2-3 latka Pizama * Peppa* (963119412) - Aukcje internetowe Allegro
Magdalen- ładne buciki, dobra cena jak an Ecco
Daga- łóżeczko fajne, może kiedyś będziemy musieli o takim pomyśleć :-) a ile ono ma na szerokość ? , chodzi mi o materacyk
 

Załączniki

  • DSC02490..jpg
    DSC02490..jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC02495..jpg
    DSC02495..jpg
    48,2 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Daga, śliczne łóżeczko :tak::-D, my też o tym myśleliśmy, ale nasi, póki co, nie chcą spać z łóżeczku, przez co często lądują w naszym łóżku, a Natasia ma takie, co się potem na tapczanik przekształca.

A dziś doszła kurtka dla Natalki, za 34zł:-), tanio jak barszcz za nówkę :tak::-p, a bardzo ładna. I do tego czapeczka z Barbie. Do kościoła i "lepsze" wyjścia Nata będzie miała płaszczyk i robiona przez moją ciocię kapelusik (nie wiem, czy już foto wklejałam, jakbym się powtarzała, to sorki :dry::-:)zawstydzona/y:)
A Mat ma z c&a (za 100zł :szok:), teraz żałuję, bo jakbym poczekała, to bym kupiła razem 2, dla niego też :tak:.
 

Załączniki

  • PICT0029a..jpg
    PICT0029a..jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 34
Pysia - to Ci powiem że ta kurteczka Natalki moim zdaniem to nawet fajniejsza niż brata :-)

Princess- nie chce mnie sie załadować stronka z ebay , a dresik fajny i tak jak napisałaś jest praktyczny. Miałam podobny ale Ola już wyrosła. Baardzo go lubiłam. :tak:
 

Załączniki

  • IMG_5858..jpg
    IMG_5858..jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 28
  • nike1..jpg
    nike1..jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 22
Zakupy śliczne!! My wczoraj byliśmy w Ecco fakt są butki za 139 zł ale zostały tylko niektóre rozmiary wiec nie kupilismy!
 
Oj dzieczyny ale szalejecie!!!!:tak:piękne zakupy!!!
Ja poluję na jakąś kurteczkę wiosenną ale nie taką wiatrówkę tylko trochę cieplejszą i nic ciekawego nie mogę wykukać!!:dry:
 
reklama
Do góry