reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

no ja też jakieś butki i opaskę chcę dokupić młodej - koszulkę z kołnierzykiem ma i białe rajstopki też :tak:
to widzę wśród dziewczynek czerwień rządzi! :-D

adiva - to Wy jakieś mega duże przyjęcie robicie z okazji roczku? :-D u nas w sumie kameralnie będzie, nasi dziadkowie, rodzice, rodzeństwo i chrzestni Oli - przy czym mój brat jest chrzestnym ;-) ja nie mówiłam nikomu co ma młodej kupić - bo też nikt o to się mnie nie pytał ;-) w sumie dla mnie to jest kwestia najmniej ważna :-)

Kasia - rowerek śliczny - ja na wiosnę planuję podobny kupić :tak:

Kupinosia - Oli stópki nie pocą się - ta guma jest tylko pod spodem więc z wszystkich innych stron skóra oddycha ;-)
 
reklama
Na roczek założe którąś z sukieneczek, młoda ma pare uroczych więc będe miała dylemat :rofl2: a zdarza jej sie jeszcze ulać więc najwyżej będę przebierać :-)

Mamjakty - śliczna kiecunia i pewnie bez problemu potem sprzedaż. Pamiętam że kupiłam śliczną używaną kiecke na chrzest i za tyle samo ją odsprzedałam. Nowa nabywczyni była bardzo zadowolona.
 
Ja musiałam sale wynająć - tą samą która mielismy na chrzciny...U nas w rodzinie to zawsze jest okazja do świętowania i to dużego....a ja tej kasy to nie wiem skąd mam nastukać....Tak gdzieś mniej wiecej 15 osob będzie...
a o prezenty pytali to powiedziałam...:-)
 
A jeszcze jedno....jakieś plany w co ubierzecie dzieciaczki na roczek???
No wlasnie tez o tym dzisiaj myslalam. Maly ma jeansy i chyba jakas koszule dokupimy.

Co do prezentu, to myslalam, czy malemu dokladnie w 1 urodzinki nie zalozyc jakiegos funduszu, czy jak to zwal. Chodzi mi o to, zeby co miesiac wplacac mu jakas sume pieniedzy, ktore beda potem procentowaly. Tylko ze jak sie kompletnie na tym nie znam i nie wiem jak sie za to zabrac.
 
Ostatnia edycja:
Mamajakty ja również zastanawiałam się nad tymi dwoma modelami maxicosi:tak: Tylko chciałam żeby fotelik miał zagłówek a isofix z zagłówkiem był za drogi.
W ogóle uważam, że maxicosi ma bardzo dobre foteliki no i przede wszystkim bezpieczne.
Princess bardzo fajna ta zabawka :-) A gdzie można ja kupić?
Ja jeszcze nie mam pomysłu co kopić Nathankowi na gwiazdkę. Myślałam o takiej żyrafie:
Fisher-Price Sit to Stand Giraffe - Babies R Us - Britain's greatest toy store
Może się na nią zdecyduje, muszę najpierw zobaczyć na żywo jak wygląda.
 
adiva - to niezła imprezka Wam się szykuje :-D
Celinka - my młodej założyliśmy póki co zwykłe konto oszczędnościowe i odkładamy 100 zeta miesięcznie - póki co nie stać nas żeby więcej odkładać - plus becikowe - też nie wiem, gdzie najlepiej byłoby odkładać pieniążki...
 
my założymy jeansy i jakąś koszule..w sumie ciuchów mam sporo i trochę wogóle nie używanych więc pewnie coś z tego wybiorę...

mamjakty śliczna ta sukienka zresztą ubranka z nexta są zazwyczaj bardzo ładne no i ten gatunek-super..
My na wigilię mamy fajną polówkę z nexta..kupiłam na allegro też używaną ale akurat mi się udało za niską cene ;-)

co do prezentu to ja jeszcze nie wiem....od dzidka Filip ma dostać na fotelik..więc dziadek da ile da radę a resztę my dołożymy żeby kupić coś bezpiecznego
Od chrzestnego ma dostać nocnik z fisher prica... .
reszta prezentów to będzie niespodzianka ;-)

a ja zaczęłam poszukiwać spacerówki....i nie mam pojęcia co wybrać!!!:szok:
 
Princess - ta samą zabawkę miałam zamiar kupić, ale ponieważ mamy kilka klocków z tej serii i Karola nie za bardzo się nimi bawi, więc kupiliśmy coś takiego FISHER PRICE OGRODEK, WIRUJĄCE KULKI - SZAŁ!!!! (821267494) - Aukcje internetowe Allegro. Karolka uwielbia wszelkiego rodzaju piłeczki - rzuca nimi, kula, kopie, goni, więc mam nadzieje, że to też jej się spodoba :-D

co do roczku, to ja najpierw chciałam wyprawić w knajpce dla calej rodzinki (u nas to 25 osób), ale stwierdziłam że bez sensu i robimy w domku :sorry: zaprosimy dziadków i chrzestnych. Karolka ma czerwoną sukienkę z Cocodrillo, taka troche bombkę nie za długą - dla mnie ważne jest, żeby dziecku było wygodnie ;-) na Wigiię kupiliśmy Karolci sukienkę z Next z dzianinki :-D
my wszystkie pieniążki, które Karola dostaje wpłacamy jej na fundusz i tak jak Mamjakty wpłacamy jej tam dodatkowo co miesiąc 100zl :tak:tak samo zresztą robimy ze starszą, same sobie kiedyś zdecydują na co te pieniążki wydadzą ;-)
 
reklama
My dla Tuśka będziemy mieli romera king +. Miał dostac po bracie a jemu chcieliśmy kupic któryś z kiddy (9-36 kg), ale nie mam mozliwości latac po całej Warszawie zeby go zobaczyc i przymierzyc do niego Janka, a bez tego nie kupię, bo a nóż widelec mu sie ten blacik z przodu nie spodoba i co wtedy zrobię?
Fotelik to rzecz na której nie oszczędzam, kupuję taki w granicach 1000, odkładałam od chrztu Tuśka. Za to na reszcie prezentów muszę.
Roczek zrobimy u nas, mamy miejsca dośc. Małego ubiorę nie wiem w co, pewnie w welurowego diabła, coby na przyszłośc mu dobrze wróżyło :-p. Gorzej czym rodzinkę wyzywię i za co :-p.
 
Do góry