reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Aha, no to niezły dylemat będę miała, chyba gorzej niz z wózkiem. A nie wiecie czy jak jest ten isofix, to mozna go tez stosowac w samochodzie, w którym nie ma przystosowania??
 
reklama
mozna stosowac tylko trzeba bolce miedzy oparcie a siedzenie wsadzic - my tak robimy

co do bucików to u nas za kapcie beda robiły
 
Ostatnia edycja:
Magdzia - Emiliam napisała tylko jaki Ona miała i że była z tego modelu niezadowolona ;-)
Magdalen - można też pasami normalnie go zapinać chyba, ale szkoda byłoby kasę wydawać na taki fotelik jak się nie ma tego systemu isofix - tak mi się wydaje ;-)
Emiliam - ja własnie zastanawiałam się między Tobi a Priorifix - udało mi sie męża namówić na priori, ale ten Tobi też jest świetny :tak:
 
Ja mam fotelik Coneco...Ten ktory pojawił sie w linku na poprzedniej stronie (Zenith) i nie mam zastrzeżeń do niego żadnych...Kierowaliśmy sie przede wszystkim tym aby był w naszym zasięgu finansowym ( i tu mieliśmy w sumie do wyboru tylko 3 firmy ) i pomieścił małego...A ten wydawał sie taki najszerszy z nich wszystkich...a siedział w niejednym...Jakoś te całe testy itp nie robia na mnie wrażenia...Troszke to naciągane jak promocja słoiczków...Takie moje zdanie...
 
Jakoś te całe testy itp nie robia na mnie wrażenia...Troszke to naciągane jak promocja słoiczków...Takie moje zdanie...

Adiva - jest taka stronka (teraz nie pamiętam, ale chyba holedreska) gdzie są zdjecia z testów zderzeniowych.
uwierz mi - to robi wrażenie.
manekin, który wypada z fotelika robi całkiem spore wrażenie.
szczególnie jeśli pomyślisz, że to może być Twoje dziecko.
uderzenie w przeszkodę już podczas jazdy z prędkością 30 km/h wystarczy, aby dziecko odniosło śmiertelne obrażenia ciała. dobry fotelik samochodowy może temu zapobiec.

nie porównywałabym kwesti bezpieczeństwa dziecka do promocji słoiczków.

ja w kwestii fotelika brałam pod uwagę tylke te, które w testach bezpieczeństwa osiagnęły ocenę dobrą i są w przedziale 9-18.
w końcu dziecko tych 18 kilogramów nie osiąga w ciągu roku.
wydatek dzieli się na kilka lat.
nie wiem ile - wydaje mi się, że średnio ze 4 lata wyjdzie.

nie wszystkie foteliki z dobrymi wynikami w testach bezpieczeństwa są bardzo drogie.
a poza tym zbliżają się święta - można podpowiedzieć rodzinie, ze zbiera sie na dobry i bezpieczny fotelik.
zamiast kolejnej zabawki niech wrzucą pieniążka do specjalnej skarbonki;-)

ja mam ten fotelik i jestem zadowolona KEY 1 X PLUS 97 fuego Chicco KEY 1 X PLUS C63251.97 fuego DOSTEPNY OD REKI - Topmarket ! Jest wysoko oceniony w testach i stosunkowo niedrogi!
Coneco...ja bym się nie zdecydowała..
Madziukurczę a ja nie kupiłam z isofixem bo w jednym autku mam a w drugim nie... a nie wiedziałam, że można tak montować;-)

ten fotelik w testach bezpieczeństwa ocenę dora osiąga tylko z isofixem.
bez isofixu ma dostateczną.

===

jeżeli ktoś chce koniecznie kupić od razu fotelik w dużym przedziale wagowym to dobrze ocenione są foteliki Kiddy w przedziale 9-36 kg.
modele Life Pro,Comfort Pro i Life Plus osiagnęły ocenę 4 w testach bezpieczeństwa :tak:

w ogóle to polecam stronę: fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa

można obejrzeć wyniki testów dla poszczególnych fotelików w róznych przedziałach wagowych.

====

Skrzat już jeździ w Roemerze.
moje dziecko w ogóle jest takim sobie średnim podróżnikiem - więc nie jest specjalnie zachwycony.
ja tam zazdroszczę dziecku super siedziska z genialnym zagłówkiem.
 
reklama
Twoje zdanie i masz do niego pełne prawo...moje jest inne :-) Ale nie poruszajmy tego tematu setny już raz....fotelik juz mamy od kilku miesięcy....Sprawdza sie bardzo dobrze.....

Princess prezencik mega !!!! Daj znać jak Natalka zareaguje:-) Tez bym cos takiego młodemu chętnie kupiła ale póki co raczej wątpie że będzie wiedział co z tym robić....On jeszcze nie dojrzał do tego typu zabawek :-) W chwili obecnej ma totalnego świra na punkcie swojej lokomotywy Tomek :-) Jeździ gra kręci sie i inne cuda....głowa boli nie powiem :-D
 
Do góry