reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Ale wydawał mi się optymalny w sensie cenowym, bo nie każdy może wydać 1000zł na fotelik.. W testach ogólnie otrzymał 3 pkt tak jak inne foteliki znanych marek a maxi-cosi 4.(5 nie widzę żadnej)! więc myślę, że jest ok. Ale przynajmniej brał udział w testach. My mało jeździmy autem z małą, więc kupiliśmy ten:tak:
Princesale Natalcia będzie miała radochę..;-)
 
reklama
W testach ogólnie otrzymał 3 pkt tak jak inne foteliki znanych marek a maxi-cosi 4.(5 nie widzę żadnej)! więc myślę, że jest ok. Ale przynajmniej brał udział w testach.

no dokładnie :-)
za rozsądną cenę można kupić dobry fotelik.
fotelik, który brał udział w testach i otrzymał całkiem dobre oceny.

=====

oczywiście Adiva, że każdy ma prawo do własnego zdania.
w każdej kwesti.
 
Taka moja jedna uwaga: nie chodzi o to jak sie dziecku w foteliku jezdzi, bo one wszystkie sa wygodne. Chodzi o to, co sie stanie z dzieckiem w tym foteliku w trakcie wypadku, czego nikomu nie zycze.
 
aga_q - a jaki konkretnie ten fotelik macie? :-)

a Wasze foteliki też są takie wyższe? Ola jak siedzi w swoim to prawie na równi ze mną jest :-D ale fajnie bo sobie przez szybę patrzy :tak:

Princess - super prezencik Natalka będzie miała :tak:

ja się zastanawiam nad takimi magnetycznymi klocuszkami - tego typu:
Geomag GBaby Wodny Świat Klocki Magnetyczne 11 el (853990160) - Aukcje internetowe Allegro
Własnie mnie oświeciłaś z tym siedzeniem wysoko...Młody ostatnio protestuje jak go wsadzam do fotelika...I kurcze zapomniałam ze on na leżąco jest ustawiony cały czas :-D A ja sie dziwie czemu on jęczy....

Gdyby nie to forum to ja nie wiem skąd brałabym pomysły na zabawki...Klocuszki świetne...chyba sie sama w takie wyposaże...A prezentu na roczek dalej niet...Garnuszki na klocuszki i pieski uczniaczki i inne cuda mały dostanie od rodziny...to co my mamy mu kupić??? sama im te pomysły podsunełam heheh :-)

A jeszcze jedno....jakieś plany w co ubierzecie dzieciaczki na roczek???
 
Adi heh ja ubieram w czerwoną sukienkę z H&M z myszką miki, białe rajstopki i czerwone buciu, i jeszcze opaska (tylko czerwonej nie mogę znaleźć). A do Kościoła w fioletowy kożuszek, nie będę kupować ubranka na jeden raz!
Ale w tej kwestii nie pomogłam, bo Ty masz synusia;-)

My na roczek nie mamy pomysłu co jej kupić..
Od siostry mojej dostanie sesje foto, od mojej mamy takie cudo
ROWERKI z miękkimi kołami !! MODEL NA ROK 2010 ! (844481172) - Aukcje internetowe Allegro, a od reszty kasę, za którą kupimy spacerówkę - parasolkę:tak: HIT! WÓZ.DIABLO COSATTO-SZER.SIEDZ.37CM, WAGA:7,5 (849480396) - Aukcje internetowe Allegro
 
mamjakty sukienka cudna, ja dla Blanki mam po Oliwii czerwoną odświętną, muszę dokupić rajstopki i jakieś pantofelki.
Brak mi pomysłu co do prezentu na roczek.
Kasia rowerek fajniutki, Blanka też ma po siostrze hi hi tylko że inny.
 
heh...u nas te zabawki to jako kwiaty beda :-D My tez chcemy kase....w sumie nie wiem co za nią kupimy ale zawsze sie coś znajdzie..
Ja planuje Małemu zrobic komplet na roczek bo on niewymierny i komplety gotowe odpadają...Planuje kupić takie koszulowe body o ktorych Kluliczek pisała...Do tego już mam kamizelkę w której Piotrek wygląda super powaznie :-) I znalazłam super gacie na allegro 86_CHEROKEE DŻINSY czarne pasek gratis (844063937) - Aukcje internetowe Allegro tylko musze go pomierzyć bo nie wiem czy sie zmieści...Do kościoła mamy nowy kombinezon jeszcze nie noszony więc bedzie akurat....A do biegania kapciuchy mu ubiore....Pod warunkiem że do Opola Befado rozmiar 20 sprowadza :-D :-D :-D Taki mam plan....ale ciekawią mnie inne pomysły mam...w sumie to taka ostatnia okazja żeby wystroić nasze pociechy...potem to już tylko kolejne latka :-D ;-)
 
reklama
Princess - świetny ten filmik reklamowy, fajna zabawka !

Ja wróce do skarpet. Podobają mi sie, u nas też wszędzie goły parkiet, na razie wystarczają zwykłe skarpetki z ABS ale pewnie do czasu. Ola nóżki ma szczupłe i uciskać nie powinny, ale czy od tej gumy nie gotują sie stopy ? Bucik czy kapeć to jednak jakby proteza i na początek wole nie.
 
Do góry