reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Te buciki co KasiaJ82 pokazała bardzo mi się spodobała, ale cena faktycznie niezła. Ja na razie mam spokój z bucikami. Dostaliśmy dwie pary po bratanku i Domiś jedne sobie tak upodobała (prawie nie używane) że zaczął je przynosić i zakładał sobie na stópki. Teraz to na okrągło w nich chodzi bo nawet jak się obudzi i ubiorę mu rajstopki to od razu szuka swoich pomarańczowych bucików i kazuje sobie założyć:-).A te drugie butki to mogą nie istnieć, jak tylko mu założę to od razu krzyczy i ociera buta o buta żeby mu ściągnąć:no::no::no:Więc chyba narazie nie będę nic na siłę kupować bo nie wiem czy mu się spodobają:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Skarpetki całkiem fajne ale cena jak na skarpetki też niezła:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
No niestety takie są ceny.. za skarpetki też tyle nie dam;-) ale butki kupię bo pasują jej idealnie do sukienki na roczek:-)
 
Ja też zamówiłam dla mojej Basi te skarpetki, bo sam ABS nie zawsze sie sprawdza. U nas nie ma wykładziny. Wszędzie gołe podłogi, a właśnie czegos takiego szukalam bo chodzenie przy meblach i scianach to juz od ponad 2 miesiecy uprawia i sie nie puszcza, ostrozna jest;-)
 
A z innej bajki.....moze juz o tym pisalyscie, dawno nie zagladalam bo przeprowadzke mielismy. Jaki kupujecie fotelik samochodowy nastepny a moze juz macie??? Ja sie glownie zastanawiam czy 9-18 czy 9-25, jaka to róznica poza tym ze dziecko dluzej korzysta z tego drugiego. No i co myslicie o Coneco Zenith Sea Coneco , Fotelik Zenith, 9-25 kg , : dino sklep dla dzieci oferuje wózki, foteliki i meble najlepszych firm : maxi cosi, mutsy, casualplay, baby vox czy on wogóle jest bezpieczny?
Bo my początkowo chcieliśmy kupic Maxi-Cosi Priori lub Tobi ale drogie są strasznie:szok:, myslelismy tez o Isofixem, ale ja mam samochód przystosowany a mąż nie.....i tez sie zastanawiam czy wówczas można z Isofixem i czy warto??
Co myślicie o tym Coneco??
 
ja mam maxi cosi z isofixem -jestem zadowolona bardzo
co do tych skarpet to maja strasznier ciasne sciagacze - kupiłam dawno temu młodej i ani razu ich nie ubrała bo takie ciasne sa - trzymam dla młodego ale watpie ze mu beda pasowac
Kasia te buciki trz sobie kupie bo sa tanszniz te z dawida czy daniela ale musze młodego zmierzyc
 
my też mamy maxi cosi priori fix z zagłówkiem dodatkowo
Maxi Cosi Priori Fix Black Reflektion od G-7 (855319368) - Aukcje internetowe Allegro
Maxi Cosi zagłówek do Priori XP/Fix od G-7 (843173756) - Aukcje internetowe Allegro

jestem zadowolona, młodej wygodnie, głowa nie leci, czuję się spokojna jak w nim sobie jeździ :tak: chociaż my ostatnio sporadycznie gdzieś jeździmy z młodą i to na krótkie trasy :sorry:

co do skarpetek - mam takie samo zdanie jak Lucy - zamiast butków kupiłam takowe skarpetki - więc nawet zaoszczędziłam ;-) a, no i nie zauważyłam, żeby miały za ciasny ściągacz - żadnych śladów na skórze nie zostawiają ;-) właśnie sa o niebo lepsze niż jakies inne skarpetki - przynajmniej jak dla mnie :-)
a butki te co Kasia linka podała fajne się wydają, też się zastanawiam czy nie kupić tego typu, właśnie żeby miała na wyjściowe okazje - do sukienki, bo skarpetki średnio elegancko wyglądają ;-)
 
Ostatnia edycja:
Magdalen mamy wlasnie ten fotelik, jestem z niego zadowolona, malemu myśle ze tez jest wygodnie, mamy już dwie wyprawy w nim za soba (takie 20 minutowe):-)
 
reklama
U nas fotelik Concorda się nie sprawdził. Nie dość, że jakieś druty z niego wyszły jak podniosłam zagłówek to jeszcze mały w nim szału dostawał. Więc sprzedaliśmy. Kupiliśmy taki:
Fotelik samochodowy Maxi-Cosi - Tobi.
Jestesmy bardzo zadowoleni no i przede wszystkim Nathanek spokojanie w nim siedzi. Fotelik jest bardzo wygodny.
Mamajakty ten fotelik co Ty masz w testach wychodzi najlepiej. W ogóle foteliki z systemem isofix są bezpieczniejsze.
 
Do góry