reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy styczniówek 2009

Te buciki co KasiaJ82 pokazała bardzo mi się spodobała, ale cena faktycznie niezła. Ja na razie mam spokój z bucikami. Dostaliśmy dwie pary po bratanku i Domiś jedne sobie tak upodobała (prawie nie używane) że zaczął je przynosić i zakładał sobie na stópki. Teraz to na okrągło w nich chodzi bo nawet jak się obudzi i ubiorę mu rajstopki to od razu szuka swoich pomarańczowych bucików i kazuje sobie założyć:-).A te drugie butki to mogą nie istnieć, jak tylko mu założę to od razu krzyczy i ociera buta o buta żeby mu ściągnąć:no::no::no:Więc chyba narazie nie będę nic na siłę kupować bo nie wiem czy mu się spodobają:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Skarpetki całkiem fajne ale cena jak na skarpetki też niezła:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
No niestety takie są ceny.. za skarpetki też tyle nie dam;-) ale butki kupię bo pasują jej idealnie do sukienki na roczek:-)
 
Ja też zamówiłam dla mojej Basi te skarpetki, bo sam ABS nie zawsze sie sprawdza. U nas nie ma wykładziny. Wszędzie gołe podłogi, a właśnie czegos takiego szukalam bo chodzenie przy meblach i scianach to juz od ponad 2 miesiecy uprawia i sie nie puszcza, ostrozna jest;-)
 
A z innej bajki.....moze juz o tym pisalyscie, dawno nie zagladalam bo przeprowadzke mielismy. Jaki kupujecie fotelik samochodowy nastepny a moze juz macie??? Ja sie glownie zastanawiam czy 9-18 czy 9-25, jaka to róznica poza tym ze dziecko dluzej korzysta z tego drugiego. No i co myslicie o Coneco Zenith Sea Coneco , Fotelik Zenith, 9-25 kg , : dino sklep dla dzieci oferuje wózki, foteliki i meble najlepszych firm : maxi cosi, mutsy, casualplay, baby vox czy on wogóle jest bezpieczny?
Bo my początkowo chcieliśmy kupic Maxi-Cosi Priori lub Tobi ale drogie są strasznie:szok:, myslelismy tez o Isofixem, ale ja mam samochód przystosowany a mąż nie.....i tez sie zastanawiam czy wówczas można z Isofixem i czy warto??
Co myślicie o tym Coneco??
 
ja mam maxi cosi z isofixem -jestem zadowolona bardzo
co do tych skarpet to maja strasznier ciasne sciagacze - kupiłam dawno temu młodej i ani razu ich nie ubrała bo takie ciasne sa - trzymam dla młodego ale watpie ze mu beda pasowac
Kasia te buciki trz sobie kupie bo sa tanszniz te z dawida czy daniela ale musze młodego zmierzyc
 
my też mamy maxi cosi priori fix z zagłówkiem dodatkowo
Maxi Cosi Priori Fix Black Reflektion od G-7 (855319368) - Aukcje internetowe Allegro
Maxi Cosi zagłówek do Priori XP/Fix od G-7 (843173756) - Aukcje internetowe Allegro

jestem zadowolona, młodej wygodnie, głowa nie leci, czuję się spokojna jak w nim sobie jeździ :tak: chociaż my ostatnio sporadycznie gdzieś jeździmy z młodą i to na krótkie trasy :sorry:

co do skarpetek - mam takie samo zdanie jak Lucy - zamiast butków kupiłam takowe skarpetki - więc nawet zaoszczędziłam ;-) a, no i nie zauważyłam, żeby miały za ciasny ściągacz - żadnych śladów na skórze nie zostawiają ;-) właśnie sa o niebo lepsze niż jakies inne skarpetki - przynajmniej jak dla mnie :-)
a butki te co Kasia linka podała fajne się wydają, też się zastanawiam czy nie kupić tego typu, właśnie żeby miała na wyjściowe okazje - do sukienki, bo skarpetki średnio elegancko wyglądają ;-)
 
Ostatnia edycja:
Magdalen mamy wlasnie ten fotelik, jestem z niego zadowolona, malemu myśle ze tez jest wygodnie, mamy już dwie wyprawy w nim za soba (takie 20 minutowe):-)
 
reklama
U nas fotelik Concorda się nie sprawdził. Nie dość, że jakieś druty z niego wyszły jak podniosłam zagłówek to jeszcze mały w nim szału dostawał. Więc sprzedaliśmy. Kupiliśmy taki:
Fotelik samochodowy Maxi-Cosi - Tobi.
Jestesmy bardzo zadowoleni no i przede wszystkim Nathanek spokojanie w nim siedzi. Fotelik jest bardzo wygodny.
Mamajakty ten fotelik co Ty masz w testach wychodzi najlepiej. W ogóle foteliki z systemem isofix są bezpieczniejsze.
 
Do góry