reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Lucy - Karolka ma takie skarpety - sa super :tak: nóżka się w nich nie poci, nie ślizga się i do soboty Karolka jeździla na spacer w rajtuzkach, tych skarpetach i w spiworku i nóżki zawsze były ciepłe :tak: no i jak się je pierze, to nic się nie dzieje...mam nadzieję, że tez będziesz z nich zadowolona
 
Lucy - my też mamy te skarpetki po domu, zawsze zakładam je na rajtuzki - bo u nas zimno jakoś tak jest :confused2: są fajne, tyle, że dość często jej się zsuwają - chyba przez to, że na rajtuzy zakładam :sorry:
 
Mamjakty - my też zawsze na rajtuzki zakładamy, ale Karolci nigdy się jeszcze nie zsunęły :eek: może za duże masz ? :sorry:
 
nie wiem czy za duże - to są te najmniejsze chyba :-D w sumie guma jest na całej długości stópki - może Olcia ma tak chude nóżki że się tak kiepsko trzymają te skarpetki :sorry: nie wiem ;-) one czasem z rajtkami się zsuwają, a czasem z rajtek :sorry:
 
Buciki super....!Tylko ta cena aż mnie w serce zakuła...ale widze , że taniej też można kupić...U nas jedyna wada - przylepiec....długo na stópkach nie będą....My musimy mieć takie metalowe zatrzaski jak w Befado są właśnie....
Wczoraj złaziłam całą galerie i nie mogłam dostac rozmiaru 20...19 jest za ciasny...21 za duży....20 wcieło :-) Były owszem ale z przylepcem....
 
dziewczyny a o jakich skarpetkach piszecie??
Mogłabym link prosić...??! :-)

Dla nas z befado buciki są ok..w domku zakładam je w ciagu dnia w sumie na chwile...ale przez weekend u dziadków młody cały czas w nich jest bo tam strasznie ciagnie od podłogi...
 
reklama
Do góry