reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
....a to moja Niunia w nowych kapelutkach:-):-):-)
Link do sprzedawcy w allegro w moim poprzednim poscie.
 

Załączniki

  • P1090476.jpg
    P1090476.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 30
  • P1090494.jpg
    P1090494.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 27
Dziewczęta - czy któraś z Was ma ubranka firmy Mariquita ?
znalazłam taki sklep Mariquita - ubranka dla dzieci i niemowląt - Kolorowe Marzenia z ubrankami tej firmy i chciałam Was zapytać czy są dobrej jakosci, podoba się Wam wykonanie, trafiona jest rozmiarówka itp.

Witam
wtrącę się jeśli mogę, bo znam te firmę bardzo dobrze ;-)
Moja córa śmiga w ich ubrankach. Uważam, że mają super jakoś. Wiadomo, czasem coś jest niedoszyte, albo napka pójdzie, ale to zdarza się praktycznie w każdej firmie. Mają bardzo fajne kolekcje, a ponieważ lubię mieć wszystko dobrane kolorystycznie, stąd też moje uwielbienie do kupowania rajstopek i bodziaków tej firmy. Rajstopki są super, bo nie mają cisnącej gumeczki w pasie. Co do body, to niestety, tak jak w innych firmach jest problem z rozmiarówką: moja córka mierzy ok. 76 cm, a musze jej kupowac body na 86, bo pod pupką nie mogę dopiąć.
Kupuję standardowo w sklepie Kolorowe Marzenia. Do tej pory się na nich nie zawiodłam :-):-D

Widziałam też, że rozmawiałyście o wózku Bolder. Jeśli któraś z Was palnuje kupić taki, to nie polecam. Wózek w wersji głębokiej jest bardzo fajny, ale spacerówkę ma (wg. mnie oczywiście ) skopaną. Jest twarda, wąska, krótka z bardzo krótkim oparciem. My go wymieniliśmy jak Zosia była gotowa jeździć "przodem do świata".

Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że wtrąciłam "swoje trzy grosze"
Pozdrawiam i życzę zdrowo chowających się dzieci :-);-):-D
 
Ja małej kupiłam już kojec.. dostała kase na chrzciny a była okazja :-)
Kojec Africa firmy Berber:tak:jest bardzo fajny a w srodku jest kolorowy materacyk - mata:tak:jeszcze troszke i mala bedzie sie bawic w nim;-)
 
ja przez to że mój mały ma katarek kupiłam Fridę i żałuję że tak późno, chociaż wcześniej nie miałam potrzeby jej używać. ale to jest rewelka. już za pierwszym razem tak ładnie wyczyściłam mu nosek że był strasznie szczęśliwy. Super sprawa
 
reklama
Moje dziecko gardzi wózkiem. Jak tylko ja do niego wkladam to ryk jest niesamowity bo ona chce na raczki. Taki maly wymuszacz. Kupilam dzisiaj chuste i w sobote idziemy do klubu kangura uczyc sie ja wiazac. Nie moge sie juz doczekac bo moje rece maja dosc noszenia tej malej kluski;-).
 
Do góry