reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
moje ręce też odmawiają, dlatego wczoraj zamówiłam nosidełko
efik1 WOMAR nosidełko N7 GLOBETROTER - PROMOCJA (615810262) - Aukcje internetowe Allegro
mam nadzieję, że się sprawdzi, bo szaleć z funduszami nie mogę :dry:
mam to nosidełko. dostałam je w spadku od kuzynki i jest z niego zadowolona. jeszcze misia do niego nie wkładałam bo on z kolei nie lubi pozycji brzuszek brzuszek, albo wózek albo jak jest odwrócony do mnie pleckami, ale jeszcze będę próbować
 
A ja jutro idę szukać materiał na chustę. Obie babcie krawcowe to uszyją:-p I ciuszki na 68 bo klusek znowu wyrósł:szok::no:
 
mam to nosidełko. dostałam je w spadku od kuzynki i jest z niego zadowolona. jeszcze misia do niego nie wkładałam bo on z kolei nie lubi pozycji brzuszek brzuszek, albo wózek albo jak jest odwrócony do mnie pleckami, ale jeszcze będę próbować

Maja z kolei lubi taką pozycję, zawsze się we mnie wtula i łapkami łapie mnie za szyję, ale zobaczymy, jak zakup dotrze to zdam relację
 
Chusta gotowa i sprawdzona. Pierwszy raz wypadł chyba nieźle. Mały wytrzymał 10 min a potem zaczą się wiercić. Wydaje mi się że go zawiązałam trochę za nisko i za luźno.:zawstydzona/y: Niestety nie ma mi kto pokazać jak to zrobić dobrze Zostaje metoda prób i błędów :-) Będziemy ćwiczyć dalej bo inaczej zacznę przypominać szympansa:eek::-)
 
Wydaje mi się że go zawiązałam trochę za nisko i za luźno.:zawstydzona/y:

Anihira - a co wiązałaś ?
kieszonkę ?
maluszek musi być zawiązany dość wysoko - powinnaś go móc pocałować w czółko.
tu masz sporo instrukcji:
chustomania Instrukcje

Niestety nie ma mi kto pokazać jak to zrobić dobrze

zobacz na forum gazety.
może zadaj pytanie czy jest jakaś mama z Chełma, która moglaby z Tobą poćwiczyć :-)

Kawałek szmaty - chusty i... - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Ćwiczymy podwójny X właśnie wedłóg instrukcji na chustomanii Wybrałam to wiązanie bo mogę chustę namotać bez Kuby w środku:-D
Dzięki za radę aga nie pomyślałam o tym a to forum też przeglądałam kiedy szukałam informacji jak zrobić samoróbkę;-)
 
Wytłumaczcie mi coś, bo nie wiem... Czytam ten wątek i czytam i myślę sobie, po co piszecie ciągle o wózkach - spacerówkach?? Nie zrozumcie mnie źle, ale zastanawiam się, czy może do wózków, które kupowałyście nie było w zestawie spacerówek... Bo ja kupowałam do starszego dziecka Bartatinę i miała w zestawie gondolę, a po 5 m-cach wymieniłam na spacerówkę i gitara :-D:tak::cool2:
Teraz kupiłam podwójny wózek, ale to co innego.
To jakie w końcu kupujecie te wózki?? :sorry2::baffled::nerd::confused:
 
Ćwiczymy podwójny X właśnie wedłóg instrukcji na chustomanii Wybrałam to wiązanie bo mogę chustę namotać bez Kuby w środku:-D

ja wiążę kieszonkę - Młodemu bardzo odpowiada jak jest zciśnięty ;-)
2X wypróbowałam jak do tej pory raz. właśnie zachęciło mnie to, że można zawiązać na sobie, a potem wsadzić dziecko. ale wyszła mi średnio i trochę ciężko mi się dociągało materiał :baffled:
a Młody miał śrubki w dupce ;-)

Anihira - a z jakiego materiału szyłaś ?
 
reklama
W mojej mieścinie zwanej Chełmem znalazłam tylko len z małą domieszką elastyny.Wziełam bo kolejną wolną sobotę na zakupy będę miała może za 2 tygodnie. 5m na chustę kosztowało mnie 30zł Nie jest zła. mogłaby się lepiej dopasowywać ale da się ponaciągać no i nie jest śliska. pogadam jeszcze z mamą to mi wyszpera w Lublinie jakieś płótno bawełniane i będzie kolejna. Na orginalną na razie się nie rzucam bo kasę na operację zbieramy To ważniejsze niż chusta:tak:
 
Do góry