reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Oliwia miała 7 miesięcy jak przenieśliśmy się do spacerówki rozkładanej na płasko i jeździła w niej do 2 lat jak jeszcze w ciąży byłam z Blanką a gdzieś dalej szłyśmy to wkładałam ją do spacerówki.

do fotelika przenieśliśmy ją jak miała 6 miesięcy.
 
jejku, ja już schiza dostaję - szukam spacerowki, zastanawiałam sie nad x-landerem, ale sama juz nie wiem :baffled: chciałabym żeby mozna było siedzisko przekładać przodem i tyłem - chociaż bez tego możnaby się było obejść, ale żeby miała w miarę głębokie siedzisko, fajnie by było gdyby rozkładało się do pozycji leżącej, żeby podnóżek był regulowany, żeby kółka były cztery, dwa tylnie więsze, przednie mniejsze, skrętne z możliwością zablokowania i żeby były bliżej siebie osadzone - żeby wózek nadawał się na zimę, czyli żeby buda była w miarę dobrze zabudowana, no ale żeby nie był masywny :happy:
jejku tyle już opini przeczytałam, że mam jeden więłki mętlik w głowie :-( jeszcze mam trochę czasu, ale fajnie byłoby miec już ten zakup z głowy :sorry:
no i nad foltelikiem tez zaczynam się rozglądać, ale tutaj chyba mam mniejszy dylemat - nastawiona jestem na maxi-cosi.
 
Zobacz może peg perego pliko switch świetna spacerówka i na lata starczy! ja taką kupuję dla swojej Laury jak skończy rok:tak:
Koleżanka ma i nie do zdarcia!!:-):-) w zime śnieg sie sprawdza!
niby małe kólka ale naprawde jest super. ZObacz opinie
 
Kasia a co z mutsy??? tyle kasiory i na rok tylko?? Co do małych kólek to nie wierze ze zima sie spisuja bo sama to przerabiałamz Julka... masakra normalnie po 10 min człowiek mokry jak szczur..:angry:
 
ja z x-landera jestem zadowolona..jest masywny ale naprawdę wygodnie sie nim jeździ...w zimie jeździliśmy bez problemu teraz również...przednie kola sa z obrotowe z mozliwoscia blokady,. niestety raczka nie przekladana i podnozek bez regulacji. ja jeszcze co prawda spacerowki nie wyprobowalam, ale znajoma bardzo jest zadowolona...ja narazie jezdzilam gondola i fotelikiem i jest ok :-D

a poza tym zaszalalam dzisiaj i kupilam prostownice...ehh nawet wole nie wspominac ile kasy wydałam...hehe
 
Mutsy zostaje:tak: i sprawdza się w 100%:tak: tylko za rok wybieramy sę nad morze wiec na pewno kupimy jakas parasolkę!
Ten peg perego jest naprawde fajny, koleżanka używa go od lipca najpierw z gondolką a teraz spacerówka :tak::tak:i spokojnie jezdziła ze mną jak był snieg;-)
 
reklama
my śmigamy peg perego jeszcze w gondoli na lato pewnie już w spacerówce. Wózek jest świetny, zwrotny, lekki. W zimie też się sprawdził. W spacerówce buda jest fajna bo można ją zaciągnąć aż po sam pałąk i nic dziecku nie wieje. Na nóżki jest okrycie.

Znajoma już ponad 2 lata śmiaga w tej spacerówce i jest nie do zdarcia.

A jeśli siedzisko spacerówki ma być tyłem i przodem to peg perego też ma taki model i co ważne siedziska są szerokie. to jest ten model AKORD
 
Do góry