reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

ja już nie mogę się doczekac spacerówki, ale młoda musi siedzieć - nie chcę jej meczyć, mam rozkłdaną do leżenia, mogę zainstalować przód i tył ale na razie na szybkie sedzenie sie nie zapowiada.
 

Załączniki

  • spaceróka.jpg
    spaceróka.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 40
reklama
A ja sie qrde nie znam kompletnie na wózkach...dla mnie czarna magia....za to o telefonach komórkowych i komputerach moge gadac non stop :-D
tak czy siak nie posiadam pieniędzy na to aby kupić wózek za 500 zł...może jak zwrot podatku przyjdzie...ciągnie sie za nami jeszcze debecik do spłacenia itd itp...Za ten wózek który mam obecnie dałam 800 zł i pieniądze wyrzucone w błoto...potwór jest ciężki niewygodny i jedzie sie nim jak czołgiem...
Ide zgłębiać temat :dry:
 
Reni_Ferek - ja obecny wózek dostałam pd kuzynki, bardzo podobny do Twojego - też wielofunkcyjny, jak na głęboki top jest fajny, duże koła, gondola duża - ale na spacerówkę to dla mnie za masywny :-(
kuleczko - fajny ten wózeczek, mniej więcej tegoi typu mi się podobają, tylko chciałabym jakiś z mniejszymi kółkami :tak:
 
Ja już jeszcze pare dni nowym wózeczkie i jestem bardzo zadowolona! Idealnie się sprawdza na moich nieutwardzonych drogach no i dp tego siuper wyglada!!
 

Załączniki

  • 613044087.jpg
    613044087.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 35
Pytanie apropos spacerówek...prosze tłumaczyć jak mądrzejszemu inaczej

Kto sie zna na firmach i wie coś apropos Coneco ??
Czy te kółka przednie które obracają sie o 360 stopni są wygodne czy lepiej szukać takiego z normalnymi że tak napiszę kołami ???
Czy przekładana rączka jest na serio aż tak przydatna?? to już bardziej pytanie do doświadczonych

kokosów nie mamy więc skupiam się na wózkach do max 400 zł...oglądam szukam czytam iiiiii dalej wiem tyle ile wcześniej :-)
 
Adiva ja mam wozek ze zwrotnymi przodami i tka tez spacerówke po Julce i polecam.. poza tym w moich mozna je zblokowac jesli ma sie ochote ale mnie sie takimi kołami zle jezdzi. kumpela ma laske tej firmy i jest super
 
A ja na inny temat:
Polecam sprzedawcę Allegro - kupiłam u niego dwie czapki letnie tzn. jeden kapelusz i czapke z daszkiem - dobre wykonanie z przewiewnej bawełny i ślicznie Mała wygląda w tych nakryciach głowy. A ten kapelusik to sama słodycz:-D
Taniocha, bo zapłaciłam za jeden 6zl a za drugi 7zl chyba....
Czapuchy sa juz po praniu i prasowaniu i wsio OK.
Rozmiar 42 - 44 akurat na Małą z niewielkim zapasem.

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja mam coneco V4 , jestem zadowolona , spacerówki jeszcze nie zakładałam , ale na kółka z przodu nie narzekam , małe , zwrotne i jest możliwość blokady. Kupiłam na allegro , wyszło taniej niż w sklepie bo w ofercie był śpiworek do spacerówki , a to się przyda . polecam
 
reklama
Do góry