reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Do nas jutro przyjezdza kurier z chusta :-).

pysia moj wozek ma spacerowke ale potrzebuje czegos lzejszego, co bede mogla bez problemu zmiescic w bagazniku czy wziac na lotnisko.
 
Ja szukam już dla nas parasolki raczej niż zwykłej spacerówki. Mam spacerówkę w emmie, ale to duzy wózek i jak zabieram sie z nim, podstawowymi rzeczami dla chłopaków i oboma trollami to braknie mi miejsca na cokolwiek jeszcze, dlatego musze miec na przyszłośc coś małego. Jak jechalismy na sluby i wesela to była masakra a to na jedna noc tylko było.
Teraz zakupy i wypady z bagażem to raczej z fotelikiem na stelazu quinny i parasolką Jaśka, która niestety nam już sie nie sprawdza - za długa po złozeniu i oparcie sie nie rozkłada.
Niestety nie możemy wymienic samochodu na większy, a takie mielismy ciche nadzieje.
 
Ja partnerem jezdze wiec mi sie wszystko miesci, nawet bez skladania. Mam za to inny problem, im wiekszy samochod tym wiecej ******* zabieram ze soba. Jak bede miala tira to tez pewnie bedzie pelny...
 
Bo to jak z damską torebką... Ja teraz ma taka wielką i musze dokupic taka małą żeby do tej wielkiej włożyc, bo jak czasem zostawiam T. z chłopakami w samochodzia a sama wyskakuje coś kupic to targam ze sobą te ciężary.
A T. chciałby samochód 7 osobowy, ja tam wole nie prowokowac losu.
 
Kluliczek masz rację:tak::-D My jaździmy pandziorą i też się mieścimy w trójkę. Po prostu zabieramy mniej tych "niezbędnych" rzeczy I mam mniejsze problemy z zaparkowaniem w mieście:rofl::-D
 
znalazłam tylko len z małą domieszką elastyny /.../Nie jest zła. mogłaby się lepiej dopasowywać ale da się ponaciągać no i nie jest śliska.

jeśli domieszka elastyny nie jest duża to chyba nie powinna osiadać pod ciężarem Chuściaczka :-)
wypierz z dodatkiem zmiękczacza, wyprasuj i poprostu używajcie - to ją najlepiej zmiękczy :tak:
a jak Kuba ?
mój Skrzat jest zachwycony. do tego stopnia, że chyba na gondolę już się totalnie obraził. w chuście może sobie pooglądać świat, a jak mu się znudzi to łapka do buzi i spańsko :-D
 
No czesc dziewczyny. Nareszcie udalo mi sie do was dotrzec. Choc Was obserwuje od dawna nigdy nie mam czasu zeby cos popisac. Mam jednak nadzieje, ze tym razem sie uda :) Pozdrawiam
 
Pysia - ja dostałam wózek od kuzynki, taki wielofunkcyjny, z miękką gondolą, duży - można z niego zrobić spacerówkę ale dla mnie jest za potężny i szukam czegoś lżejszego i zgrabniejszego, ale wygodnego dla Oli :tak:
 
reklama
A ja mam wózek po synku. Owszem można z niego zrobić spacerówkę ale jest on ciężki i przede wszystkim już nieatrakcyjny. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu kupować nowego wózka wielofunkcyjnego ale dobrą spacerówkę bo w niej długo Niunia pojeździ. No i teraz szukam:confused:
 
Do góry