reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

A ja nic na siebie nie mogę znaleźć, kawał baby jestem i rozmiary które podają to wszystko zbyt małe dla mnie. Największy widziałam 50 a ja przed ciążą nosiłam 46:zawstydzona/y: a już przybyło mi 10kg
 
reklama
Kuleczka takie rzeczy, jak ten zakiet, do ktorego link podalas trzeba na sobie przymierzyc.Ja takich przymierzalam chyba z 10 i dopiero w tym ostatnim dobrze wygladalam i go wzielam. Musi miec dobry fason.
Elka ja mam ten sam problem, ale jakos daje rade.Po prostu trzeba po wielu sklepach pochodzic i cos sie znajdzie :-)http://fiu-fiu.pl/info_pages.php?pages_id=5 Polecam te stronke. Sa tam fajne rzeczy i spore rozmiary tez. Zamowilam stamtad 2 spodnice i jestem z nich bardzo zadowolona.
 
A ja dzisiaj po raz pierwszy połaziłam sobie po Smyku i chociaż nic nie kupiłam, to powoli zaczynam się rozczulać nad malusieńkimi ubrankami :-):-)
A za chwilę na USG, trzymajcie kciuki!!!!!
 
Szczerze mam nadzieję, że to co zamówiłam wysyłkowo będzie pasowało ;-) Udało mi się taże zalicytować żakiecik "grzybek" i wygrałam aukcję za 33 zł, a teraz widzę że jest za 55 zł :-( A fajnie wygląda na bluzkach bawielaniach z długim rękawem: ASt*NEW LOOK *Żakiecik GRZYBEK krótki rękawek M (423661818) - Aukcje internetowe Allegro
Koleżanka mi przyniosła prawie identyczna tyko rękawy 3/4 zapinana na 3 guziki obszywane materiałem. Firma Camaieu z 100% BAWEŁNY. Niestety dla mnie za mała . Kolezanka chciała za nią 30zł
 
ja właśnie patrzyłam sobie na tę stronkę, co kuleczka podała - fajne rzeczy, ale szkoda, że np wymiarów nie ma podanych - trochę bałabym się tak kupić. Sporo rzeczy kupuję na allegro, niby też w ciemno, ale tam zazwyczaj podają wymiary oprócz rozmiarów - bo wiadomo, rozmiar rozmiarowi nie równy :)
melulu - powodzenia i daj znać jak będziesz po :))
 
Szukajcie też ciuszków na allegro-można coś ciekawego wylicytować.Ja zakupiłam sukienkę za 5 zł:-)Też mam problem z ubrankami,bo jestem bardzo wysoka i przed ciążą miałam problem z zakupami,a co dopiero teraz.Melulugratuluję Córci!!!
 
Melulu -gratuluje córuni :-) Ja mam usg dopiero za trzy tygodnie ......:-(
8a03560805.png
 
reklama
Dzięki, dzięki Dziewczyny! :)))
To takie fajne - po pierwsze mieć znowu pewność, że wszystko jest ok., a po drugie że Mała pokazała, co ona zacz :)))

Naprawdę to jest dla mnie cudowny tydzień - wczoraj "zarobiłam" sporo kasy, bo nam sąd w przyspieszonym trybie założył hipotekę na nowe mieszkanie, dzisiaj takie dobre USG, a jutro jeszcze w końcu podpisujemy u notariusza umowę sprzedaży starego mieszkania, a sprzedajemy je już od maja... Same dobre wieści :)))
 
Do góry