reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

My ostatnio do rodzicow jechalismy na 2 razy. Najpierw P. zawiozl mnie, Bartka,psa, wozek i podstawowe rzeczy dla malego, a potem pojechal po reszte zwierzat i walizek. Mamy toyote rav4, wiec spory samochod....chyba jakiegos tira kupimy.
Tak poza tym to mam mdlosci i nie wiem, czy ze stresu, czy....
 
reklama
jeśli domieszka elastyny nie jest duża to chyba nie powinna osiadać pod ciężarem Chuściaczka :-)
wypierz z dodatkiem zmiękczacza, wyprasuj i poprostu używajcie - to ją najlepiej zmiękczy :tak:

elastyny jest standardowo 3% więc może być chustę wyprałam wysuszyłam i wyprasowałam ale dalej jakaś twarda mi sie wydawała dlatego namoczyłam ją jeszcze raz i przekręciłam dwa razy w pralcena największych obrotach i teraz to jest miękka:-) A Kubie się podoba tylko to strasznie zwiercone dziecko jest nie potrafi wytrzymać w jednej pozycji dłużej jak 20 min. kręci głową na wszystkie strony i nie ma mowy o staniu w miejscu:no::-) Ja się zastanawiamco to będzie jak on zacznie chodzić:szok:
 
My sie kangurujemy:-p. Dzisiaj zamotałam mala w chuste, wzielam psa i poszlysmy na spacer. Po 15 minutach zasnela;-).
 
AdiLea - super :-)
wyglądasz jak starsza siostra Hani :-D

nie wiem czy nie za nisko ta kieszonka;-)
powinnaś po zawiązaniu móc Hanię pocałować w czoło.
no chyba, że to kwestia zdjęcia :tak:

a jak Hania zasnęła i pospała to znaczy, że jej pasuje :-D

==============

Adi jak tak na Was patrze to mi sie chusty chce :-)

Emilka - ja Ci mówię - skuś się :-)
nowy wymiar wolności: dziecko przy Tobie, a dwie ręce wolne :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
AdiLea super wyglądacie . Mam pytanie: ile kosztuje taka chusta?
Ja po wczorajszym dniu też chusty chcę , wczoraj cały dzień dzidzia na rączkach , marudziła strasznie, spała po 15 minut , a ma często takie dni . :baffled:
 
Do góry