reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

To ja się ochwalę zakupami:

kombinezon dla Tuśka
571440756


Wózek w wersji z siedziskiem:


Jedne ze spodenek Jankowych
572385104


No własnie okazało się, że szafki pełne nie były, Jasiek podskoczył strasznie i był problem z ciuchami, a do tego teraz kupiłam na zapas, żeby potem skupic się już na domu.
 
reklama
Mój jak usłyszał wczoraj , że znowu jakiś przelew bo siedziałam na allegro , to zaczął stękać ,że z szaf mi się wysypuje. On nigdy nic nie potrzebuje, ale on się nie musi głowić w co dzieci ubrać , bo zawsze mu szykuje ciuszki. Kiedyś go słuchałam , teraz nauczona doświadczeniem, robię zakupy kiedy jest okazja , bo potem jak potrzebuję to muszę kupić drożej . Na necie też kupiłam wózek , staniki dla karmiącej, laktator, sukienkę na chrzest i trochę używanych ciuszków.
 
Adiva - Twój synuś jak laleczka wygląda :-)

Kurcze ja nie znam tak pulchnych laleczek :-D :-D :-D Dziękuje w imieniu synka :tak:

Ale sie porobiło..teraz sie dopiero wydało jakie my uzależnione jesteśmy :-) Ja podobnie jak Kluliczek zaszalałam w ostatnim miesiącu...Ale nie bede pisać o tym wszystkim bo sie sama załamie...wypieram to ze świadomości ;-)

A Wasze dzieci są naprawdę śliczne :-) :tak: :tak: No i ciuszki pierwsza klasa...

Co do ciuszków na chrzciny to na pewno kupię podobny komplecik jak Rondzia...tyle tylko że ja dalej nie wiem jaki rozmiar...Chrzciny są za miesiąc a Młody rośnie skokowo...A raczej szkoda żeby ciuszki za ponad 100 zł okazały sie za małe :baffled: Mężo by sie pewnie wkurzyło :-D
reszte ekwipunku kupują u nas chrzestni...:-)
 
Ja kupilam 68 bo na razie konczy nosic 62 to chyba tak duzo nie podskoczy zeby na 74 przeskoczyc przez miesiac..
 
super kombinezon kluliczku.
a ten komplet na chrzciny też boski. chyba też zamówię, mam nadzieję że dojdzie na 1. dzień świąt.
ja rzadko kupuję przez internet a to tylko dlatego, że za każdym razem jak jadę do marketu to nie mogę się oprzeć żeby wejść do jakiegoś sklepu i nie kupić czegoś małemu, a gdybym jeszcze robiła zakupy internetowe to czekałby mnie bankrut :D zresztą mój mąż, jest troszkę inny, bo można powiedzieć że jak baba :-D pod względem zakupów dla małego. ostatnio dostał podwyżkę i postanowił kupić małemu komplecik za 100! ostatnio jak byliśmy w BabyMax to też już go ciągnęło ale jakoś udało mi się go przekonać że na razie Misiu tego nie potrzebuje.
 
Ostatnia edycja:
Hmm to skoro mi mały w 68 wchodzi to powinnam mu 74 zamówić??? Jak to teraz zrobić żeby dobrze było...
Swoją drogą czy ktoś zauważył że w wiekszości ciuszków miedzy 68 a 74 jest tylko 1 cm góra 2 różnicy???

Chyba najłatwiej bedzie jak Młodego miarką pomęcze...i skupie sie na wymiarach podanych w aukcji a nie na rozmiarówce ogólnej....
 
Adiva poczekaj babka super w kontakcie wysyla codziennie a ma opcje kuriera. Zaplacisz 10 zl wiecej i bedziesz miala nastepnego dnia. Nie warto?
 
reklama
Do góry