reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
ja kupiłam takie pajace:

shine Śpiochy Pajace Early Days 3-6M MIXwzorów (586159043) - Aukcje internetowe Allegro

no i kurczak są w sam raz :baffled: zanim mała sie urodziła kupiłam z tej serii 0-3 miesiące i byłam zadowolona, ale już z nich wyrosła, więc kupiłam 3-6 miesiące i nie pochodzi w nich za długo :sorry2: a strasznie podobają mi się te pajace bo leżą super na młodej i nawet jak kopie nóżkami to nóżki nie schodzą jej do kroku - co przy niektórych się jej to zdarza :tak:
 
Mamjakty - ja też jestem zadowolona z tych 0-3 (mamy takie same ;-));
Skrzat ich do tej pory używa;
właśnie zastanawiałam się nad tymi 3-6 ....
mówisz, że są niewiele większe ???
 
ja kupiłam takie pajace:

shine Śpiochy Pajace Early Days 3-6M MIXwzorów (586159043) - Aukcje internetowe Allegro

no i kurczak są w sam raz :baffled: zanim mała sie urodziła kupiłam z tej serii 0-3 miesiące i byłam zadowolona, ale już z nich wyrosła, więc kupiłam 3-6 miesiące i nie pochodzi w nich za długo :sorry2: a strasznie podobają mi się te pajace bo leżą super na młodej i nawet jak kopie nóżkami to nóżki nie schodzą jej do kroku - co przy niektórych się jej to zdarza :tak:

:-D Ja je też mam....qrde ja w ogóle od allegro jestem uzależniona...Zarazek bardzo fajnie w nich wygląda :-) No i nic sie z nimi w praniu nie dzieje...Tylko nie wkurza Was dziewczyny to że one sie tak do końca w nóżkach nie rozpinaja???Ja potem musze Piterowi jakoś dziwne nóżki wyciągać..Albo może to ja sie do całkowicie rozpinanych śpiochów przyzwyczaiłam...

Skoro już wyszło na jaw że jestem zakupoholikiem to podrzuce Wam kilka ciekawych aukcji :-)

PROMOCJA ! Łóżeczko Kojec Kołyska SUPER TANIO (573088549) - Aukcje internetowe Allegro to nasz ostatni zakup...musiałam na szybciocha sie wyposażyć w wyrko turystyczne na wyjazd...no a okazał sie z tego bardzo fajny kojec..No i teraz mam dwa wyrka w dwoch pokojach :-)

PAJAC POLARKOWY - NA CHŁODNE DNI 74 (578633822) - Aukcje internetowe Allegro ten pajac to dla mnie rewelacja...jest ciepły przewiewny i mały sie w nim nie spoci kiedy sie robic cieplej (np w sklepie) no i cena niska o dziwo

Łóżeczko-Kojec Hit cenowy!!! 3w1 New design (561222904) - Aukcje internetowe Allegro kolejne łożko turystyczne ale to zakup dziadków...ja tylko pośredniczyłam...chociaż wyrko też bardzo fajne..

Dobra stopuje troszke bo bym tak mogła do jutra wymieniać :rofl2: Teraz dopiero widzę swoje uzależnienie.....:-(
 
adiva - mi akurat nie przeszkadza, że nie rozpinają się do końca nogawek - dla mnie w sumie to zaleta, bo stópki tak nie marzną :tak: młoda praktycznie zawsze ma zimne stopy mimo skarpet :dry:
aga_q - jak na moje oko to może są ze 3 cm dłuższe :sorry2: ciekawa jestem jaka jest różnica w tych większych :confused: teraz są po prostu idealne, a tamte mniejsze też wchodzą na nią ale nie może się w nich wyciągnąć.

heh, ja też jestem allegroholiczką.....
 
Dziewczyny, ja wszystko kupiłam na allegro, wózek, kołyskę, ciuchy i inne duperele. Zresztą ani w ciąży ani teraz nie było jak chodzić po sklepach.
A w mojej 40 tysiecznej miejscowości i tak nic nie ma (teraz budują dwie galerie)

A co do bluzek, to jak przyjdą to strzelę sobie fotkę, abyści zobaczyły.

Adiva, ja też uwielbiam pajace rozpinane do końca, aby nózek nie wykręcać. Jak na razie przestestowałam mnóstwo i tylko z tych jestem cholernie zadowolona bo pasują nogi, krok jest w kroku i są ciepłe.
Pajac pajacyk GRZEŚ FROTTE Pinokio r.62 róż (574986800) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja kupiłam takie pajace:

shine śpiochy pajace early days 3-6m mixwzorów (586159043) - aukcje internetowe allegro

no i kurczak są w sam raz :baffled: Zanim mała sie urodziła kupiłam z tej serii 0-3 miesiące i byłam zadowolona, ale już z nich wyrosła, więc kupiłam 3-6 miesiące i nie pochodzi w nich za długo :sorry2: A strasznie podobają mi się te pajace bo leżą super na młodej i nawet jak kopie nóżkami to nóżki nie schodzą jej do kroku - co przy niektórych się jej to zdarza :tak:

tez uwielbiam te pajace 0-3 miałam 6 szt i na okrągło w domku je zakładałam teraz kupiłam 3-6 ale jeszcze nie przyszły...ale mam nadzieje ze na chwile będą

a mate mamy od szwagierki na chrzest dostać...nie wiek jaka

JEJKU JA TEZ ALLEGROHOLICZKA STRASZNA JESTEM MAZ SIĘ ŚMIEJE JUŻ ZE MNIE BO CODZIENNIE WYNAJDĘ COŚ CO JEST NAM NA PEWNO POTRZEBNE
 
mój mąż też dziwnie na mnie patrzy ... chyba boi sie po pracy do domu przychodzić, bo też często coś wyszukuję "bardzo" potrzebnego, a On tylko przelewy robi :-p:rofl2:

ja też mam nadzieję, że jeszcze trochę w nich pochodzi :tak:
a nóżek przy zakładaniu nie wykręcam :no::baffled:
 
reklama
Podkusiło mnie dzisiaj i zrobiłam Zarazkowi foto po kąpieli w pajacyku Early Days....zaznaczam że ja mam te 3-6 m :-) W stópkach ma 2 cm luzu...A i ważyłam dzisiaj Małego i schudł :-) 200 gramów jeeeeeeeeeej :-) Tak, dla mnie jest to powód do radości :-)
 

Załączniki

  • DSCN0321.jpg
    DSCN0321.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 36
Do góry