reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Klaudia super ciuszki!!
mamjakty jeszcze pod ubranko body i rajstopki i okrycie polarkowe taką pelerynke grubszą kupiłam wiec mysle ze wystarczy, a tez mam 12 kwietnia chrzciny! Jak bedzie mega zimno to przykryje kocykiem i tyle. Ja do Kościoła zabieram fotelik na stelazu wózka i mała sobie będzie leżała a potem ją na ręcę wezme!
 
dzięki dziewczyny miło że wam się podobaja moje zakupy!
wole nie wspominac ile kosztowały heheh :-D:-D
ale warto było! :-)

musze jeszcze kupic jakas przytulanke Filipowi, bo jak usypia to tuli sie do mojej ręki, a nie chce go uczyc do piluszki....myslałam o takim przytulaczku z drewex-u
 
Ostatnia edycja:
Gajer na chrzciny pierwsza klasa. Czapka jest najlepsza! Jestem super zadowolona. Mama nadzieje ze przez miesiac rozmiaru nie przeskoczy bo teraz jest luzny i troszke za duzy

Zdjecie slabe ale w calej okazalosci zobaczycie po chrzcinach

dsc00055l.jpg
 
Ostatnia edycja:
Rondzia super ten garniturek!taki szelmowski;-);-);-)

A ja znalazłam mojej Natalci "kreację" ale wciąż się waham...nic jakoś specjalnie nie wpadło mi w oko...do 3 maja jeszcze trochę czasu;-)
 

Załączniki

  • min_002.jpg
    min_002.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Do góry