reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

wy zawsze sypiałyście w staniku?????? czy to tak tylko na okres ciąży?????????? ja nigdy nie spałam w staniku i teraz też nie śpię. wydaje mi się że to nie jest dobry pomysł. nasze piersi które przez cały dzień są w usztywnieniu potrzebują troszkę odpocząć przynajmniej w nocy. ja mam nawet tak, że czasami już wieczorem muszę ściągnąć stanik bo mnie denerwuje.
 
reklama
Mi biust powiekszył sie o 1 rozmiar, zarówno miseczka jak i pod biustem. W staniku nie wyobrażam sobie spać, w domu chodzę też raczej bez. Ale teraz w czasie ciąży w ciągu dnia zakładam, żeby potem nie mieć piersi do pasa.Cieszę się z powiększonych piersi bo niestety natura nie obdarzyła mnie zbyt obfitym biustem, do tej pory miseczka A, w ciąży B.
Co do rozstępów to na razie nie pojawiły mi się nigdzie, ani na brzuszku, ani na piersiach....pewnie to genetyka (moja mama nie ma), ale i smaruję się intensywnie.
Chyba zaryzykuję i kupię stanik na allegro.
 
Ja sobioe nie wyobrarzam chodzenia bez stanika w dzień.Na noc zdejmuje, ale tez nie obowiakowo. Może to wynika z tego ze mam duzy biust i chyba siegał by do pasa jak bym go nie opdtrzymała ( bo jest dosyc ciezki) :) a jak biegam to tak mi sie lata ze badzo mnie krepuje.Wiec muszę mieć stanik.
 
ja nigdy nie spałam w staniku - ale chyba jak zacznę karmić to będzie trzeba się pomęczyć - bo gdzie indziej trzymać te wkładki laktacyjne?
po domu nie chodzę staniku bo mnie drażni.... pewnie robię błąd i będzie tak jak Ela pisze :-( w sumie biust nie urósł mi jakoś bardzo - o rozmiar mi sie tylko powiększył - staniki, które kupiłam już jakiś czas temu powinny być dobre nawet gdyby jeszcze mi sie powiększył bo sa dość elastyczne a teraz jak je zakłądam to i tak mam luzu trochę :tak: a kiupiłam na allegro z alles mama i jeszcze jeden, ale w tym momencie nie pamiętam jaka firma - ale są fajne - już gdzies je polecałam ;-)
 
ja zawsze chodze w staniku w dzien mimo ze mialam przed ciążą B, teraz mam C no moze troszke wiecej teraz bo staniki sie robią za małe...w nocy spalam zawsze bez ale teraz mnie bolą cycki jak mi tak dyndają hihi wiec mam taka koszulke nocną z usztywnieniami jak miseczki od biustonosza. polecam jesli ktos spi w biustonoszu to w tej koszulce nocnej zdecydowanie wygodniej.
 
reklama
Do góry