reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

A mnie nic nie urosły...niestety lekko sie zaokrgliły...więc nie wiem czy stanik do karminia bedzie potzrebny heheh tzn kupie jeden;-)Teraz chodzę dalej w tych samych stanikach co przed ciaza :zawstydzona/y:
 
reklama
KasiaJ82 - u mnie to samo - w wiekszosci te same staniki co przed ciaza - jedyne co sie zmienilo to rozmiar pod biustem.... i takie mniejszawe musialam odstawic. Biust bardziej zaokraglony, ale stanik do karmienia kupilam o jedna miseczke do przodu. Moze byc jest elastyczny, z bawelny, ladnie przylega, a jest jeszcze miejsce na dodatkowe wypelnienie - na ktore zreszta troche nawet licze :-)
 
A mi nie tyle urosły co się rozlazły:no::wściekła/y::angry::crazy: obwód pod biustem podskoczył i miseczka o jeden rozmiar-w żadnym staniku nie jest mi wygodnie:-(najchętniej chodzę bez..:-pale na kondycje piersi nie wpłyneło to dobrze -rozstęp na rozstępie:-:)-:)-(
 
Ja pod biustem o 5 cm urosłam a miseczka z C do DD mi się rozrosła. małpko nie chodź bez stanika, porozciąga ci się skóra i jak skończysz karmić bobasa i zaniknie ci pokarm to sama skóra ci zostanie i biuścik do pasa.
 
Ja pod biustem o 5 cm urosłam a miseczka z C do DD mi się rozrosła. małpko nie chodź bez stanika, porozciąga ci się skóra i jak skończysz karmić bobasa i zaniknie ci pokarm to sama skóra ci zostanie i biuścik do pasa.
racja,moj gin mi kazal spac w staniku bo mi 2 rozmiar urosly i sa bardzo ciezkie,staniki ,ktore kupilam w czasie ciazy sa za male....
 
z wlasnego doswiadczenia polecam do spania bluzki z usztywnieniami czyli takimi wszytsymi miseczkami, sa duze, wygodniejsze do spania niz biustonosze...
 
Mnie biust nie znacznie urósł. Cały czas nosze te same staniki co z przed ciąży. Dlatego nie widzę [powodu do kupowania stanika do karmienia. jeszcze zobaczę.
Mało tego, nie dość, że prawie wcale nie urosły, to jeszcze rozstępy pojawiły się na nich. paranoja:wściekła/y:
 
reklama
z wlasnego doswiadczenia polecam do spania bluzki z usztywnieniami czyli takimi wszytsymi miseczkami, sa duze, wygodniejsze do spania niz biustonosze...

Muszę spróbować, bo w biustonoszu strasznie niewygodni mi się śpi. Mam wrażenie, że mnie dusi.:-p
O rozstępach się nie będę wypowiadać, bo chyba nie ma miejsca żebym ich nie miała. Nawet na łydce się jakiś dopatrzyłam ostatnio.:wściekła/y:
 
Do góry