reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
kuleczka kołyska jest naprawdę śliczna. oglądając aż westchnęłam sobie. moja siostra chciała mi kupić taką wiklinową, nie wiem czy mi się opłaca bo one w środku są dosyć małe. hmmm zastanowimy się.
 
moja siostra chciała mi kupić taką wiklinową, nie wiem czy mi się opłaca bo one w środku są dosyć małe. hmmm zastanowimy się.
oj, powiem szczerze, że mi akurat strasznie podobają się i kołyski z wikliny i takie łóżeczka - wiem, że pewnie nie są one zbyt praktyczne, ale jakoś tak podobają mi się i już :-D moi rodzice jak ja byłam mała dostali od kogos własnie takie wiklinowe łóżeczko - takie mniejsze niż tradycyjne - ale to zwykłe też mieli :-) strasznie fajnie wyglądało ;-)
 
a ja sobie zamowilam jeszcze jeden steanik do karmienia bo stwierdzilam,ze dwa to za malo...zawsze kupowalam w sklepie a tym razem przez ebaya.wpisalam rozmiarowke taka jaka mialam na pozostalych dwoch...no i przyszedl-KOLOS:crazy::crazy::crazy:
bylo dla mnie duzym zaskoczenie ze miseczka DD jest w sam raz ale teraz przyszedl gigant:baffled::baffled::baffled: buuuuuu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
No właśnie, ja mam problem z kupieniem stanika do karmienia...........zupełnie nie wiem jaki rozmiar, czy to mi się zmieni po porodzie? Chodzi mi głównie o obwód pod biustem, zupełnie nie wiem ........
 
mi sie pod biustem zmienilo-jeden rozmiar w gore.
a jak to jest z miseczka-czy jak juz bede karmic to piersi mi jeszcze urosna???kurde moze wtedy bedzie na mnie dobry:confused::confused::confused:
 
mnie urosły io to dużżżżżżżżzzo;-)

dlatego jak kupuje sie stanik to przymierzajac zapinamy na pierwsze zewnatrzne haftki bo jak sie naciagnie albo schudnie to mozna zapiac na te srodkowe albo wewnetrzne...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja kupowałam na allegro i też przyszły jakieś giganty. Sama nie wiem jaki mam rozmiar. Ostatnio znalazłam 2 czarne, sportowe topy i chyba ich będe uzywac.
 
Do góry