reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

no kołyska śliczności :-D co nerwów przez nią mieliście to mieliście, ale przynajmniej teraz patrząc na nią możecie być dumni i zadowoleni i w końcu możecie odetchnąć z ulgą, że jest już u Was :tak: naprawdę jest śliczna ;-)
 
reklama
no no no !!!
bardzo ładna ta kołyska :-)
ślicznie się prezentuje :-)
rozumiem, że nie będziesz miała póki co łóżeczka standardowego ?
jaka rozmiarowo jest na długość ?

Kuleczko - jak kupowałaś tą kołyskę to przemówiła atrakcyjna cena czy wygląd ???
podejrzewam, że ta cena to trochę Ci skoczyła przez te cła i tym podobnne:confused:
 
Kuleczko, kołyska jest prześliczna, jeszcze takiej nie widziałam...mała będzie w niej bosko wyglądać:tak:, skąd miałaś namiary na taką kochana??
 
Dzięki dziewczyny, mojej mamie się najbardziej podoba, bo za jej czasów takich bajerów nie było. Ale pamiętajcie ze jeśli zakupy ze Stanów to jest naprawdę bardzo duże prawdopdobieństwo zapłacenia cła. Jeśli macie znajomych to warto wysłać do innego kraju np. Niemcy - bo tylko w Polsce traktują nas jak złodzieji i płacimy tło. Albo jak będzie kupować na allegro rzeczy z USA to tylko te, które są już sprowadzone i są w Polsce
 
Pięknie stylizowana kołyska Kuleczko;-)

U nas już coraz bliżej końca zakupów, wczoraj wpłaciliśmy przedpłatę na wózek, po świętach jest do odebrania. Zaleźliśmy fajną polską firmę kaps 3, która ma niedrogie wózki, bardzo dobrze wykonane;-)Kolor wybraliśmy oliwkowo- beżowy, bo my z tych aktywnych jesteśmy, co po lasach włóczyć się będziemy, więc jasne kolory odpadały..
Z zakupów zostały tylko rzeczy z apteki i wanienka z podkładem antypoślizgowym..
No i wczoraj udało się nam też zrobić prezenty świąteczne> jestem tym faktem rozanielona:-)mamy to z głowy, bo w tym roku, jakoś skupiam się na rzeczach do porodu i dla Jacka, więc prezenty spać mi nie dawały..Jeszcze tylko zakupy spożywcze pod koniec przyszłego tygodnia i choinka i koniec. No i pierniki czas zacząć piec...
 
Aga kupiłam kołykę z uwagi iż nie zdążyliśmy się przeprowadzić do nowego domku i jeszcze kilka m-cy potrwa, zamin to nastapi. Mieszkamy w kawalerce i każde miejsce jest zagracone przez rzeczy maluszka.

Kołyska ślicznie wygląda, ale masz rację Aga, do ceny z poniżej aukcji, ja musiałam dopłacić 210 zł cła :-( i dlatego byłam zła na siebie za swoją naiwność. Ale frycowe trzeba zapłacić jak coś się kupuje z USA i poza tym 3 m-ce oczekiwania. Tyle że cena wyjściowa była 379 zł + 79 zł transport, ale w między czasie doszły opłaty za transport z powodu różnicy kursu dolara.

Jeśli chciałby ktoś zakupić, to polecam wyłącznie te, które sa w Polsce np.
Dostawa 48h!Kołyska-łóżeczko Contours/Kolcraft (501537978) - Aukcje internetowe Allegro
Wymiar kołyski są podane na aukcji internetowej.

Dziewczyny bardzo ładne wózeczki macie - w sumie to zauważyłam ze domimują u nas ciemne kolory :tak: a w szczególności grafitowe, czarne - bo mój też jest grafitowy :tak:
 
Kuleczko kołyska jest boska!!:-)a co do kolorków wózków moj ciemny czerwony jest a fotelik granatowy! na zimę lepsze ciemne kolorki;-)
 
reklama
Do góry