reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Monika wozek fajny ale pare razy mijalam ten wozio na ulicy i albo te kobiety mialy pecha czy co ale strasznie ten wozek im gruchotal. I te rurki wydaj mi sie takie cienkie.
 
reklama
Mam okazję kupić wózek Jane Nomad za dobrą cenę.
Czy któraś z Was może używała już takiego? Bardzo interesują mnie opinie.
Wiem że koleżanka była zachwycona tylko że ona jeździła nim na parking i pod klatkę :-D
 
Kasia J82
mój wózeczek jest beżowy w czarną drobniutką krateczkę-schowany w jadalni za stołem:)
Dagato w zasadzie twoja indywidualna sprawa kiedy kupisz ten wózeczek-niby mówi się żeby nie za szybko a wg mnie co to za różnica ,wózek musi być przed porodem tak czy owak bo nie będziesz miała czasu go szukać po,jeśli znalazłaś dobrą ofertę to korzystaj -nie zawsze jest tak że się znowu taki model pojawi ,ja też swój wózek kupiłam i to już miesiąc temu-ani razu nie żałowałam znalazłam dobrą okazję i od tej pory lepszych nie było bo śledziłam oferty non stop:)
 
Ja wózeczek wczesniej niz w 3 trymestrze raczej nie kupię....Ja osobiście jestem zwolenniczką dużych kółek no i interesują mnie nowe wózki. podobają mi się bebecar
2007
Jak na razie to obkupuję siebie , a maluszkowi kupiłam już 2 sweterki z misiami białe kilka body z długim i krótkim rękawem,skarpeteczki, a kolorowe ciuszki kupię po * września jak już poznam płeć(mam nadzieję)
 
Ja na szczęście mam wózek w bardzo dobrym stanie po siostrze, ale nawet gdybym go nie miała to myślę że jeszcze nie wyrywałabym się z zakupem wózka.
Jedyne co mogę wam doradzić to to, że zazwyczaj te wózki 2w1 czyli gondola ze spacerowką nie jest za bardzo przydatna. Moja siostra jak również kolezanka kupiły takie wózki, i tak naprawdę te spaceróki przydały im się na chwilkę tzn. na jakieś 2-3 miesiące i kupowały normalną spacerówkę, najlepiej tzw. parasolkę.
wg. mnie wystarczy normalna gondola, i to nie za droga bo starcza na krótko a spacerówka musi być po pierwsze wygodna, szybko się składać i powina być wytrzymała bo w porównaniu do gondoli to ona musi ci starczyć do 3 latek twojego dziecka.
 
Hej
ja mam po pierwszym dziecku klasycznego Roana Marite i moge go pochwalic ze swietnie zdal egzamin. Gondola jest bardzo duza i ma podglowek podnoszony wiec dziecku dlugo moze byc wugodnie. Spacerowka tez jest fajna. Teraz o radosci wprowadzili jeszcze foteliki i adaptery do stelaża od wózka wiec se dokupie i bedzie elegancko.
Co prawda każdy ma inne doswiadczenie ale ja jestem z tego baaardzo zadowolona. Tez mieszkam na drugim pietrze a jakos dawalam rade.
Jak kupowalam to sama stylistyka mi sie bardzo spodobala.
Pozdrawiam
Monika
 
Rondzia my przy Oliwii mielismy roan marite. Z gondoli bylam w 200% zadowolona bo gondola jest duza ale ze spacerowka juz gorzej dla mnie porazka. Ciezko mi sie prowadzilo spacerowke gdzie do lekkich nie nalezy do tego dziecko ktore tez coraz ciezsze sie robi i szybko go sprzedalismy i kupilismy lekka spacerowke gdzie oparcie rozklada sie na plasko.

Ja juz podjelam decyzje ze kupimy ta spacerowke peg perego gdzie bede widziala maluszka przodem, dokupie spiworek z owczej welny lub polarka do tego kocyk i jeszcze bedzie okrycie na nozki gdzie wysoko ono zachodzi. Mysle ze maluszek nie zmarznie. A na lato bedzie super spacerowka.

Moze jakbym byla juz w polowie ciazy to moze bym sie zdecydowala na ten zestaw z allegro.
 
Tak jak mowie - co czlowiek (i egzemplarz wózka) to opinia.
Moi znajnomi tez mieli Marite i psy wieszali bo cos sie nie dopinalo itd. U mnie nic sie takiego nie dzialo wiec bez problemu.
Z drugiej strony szkoda ze szalenstwo szukania wozka i lozeczka mnie ominie hehe
 
Ja do tej pory upatrzyłam tylko pościel do łożeczka. I też jeszcze nie kupiłam. Nie wierze w zabobony ale jeszcze poczekam. Mam sporo czasu. Z reszta teraz remont w domu i totalna rozpierdziucha. Musimy wygospodarowac miejsce dla drugiego dziecka poki jeszcze cieplo, mozna malowac itd.
Zaczęłam se wmawiać ze może wszystko nie jest w porzadku skoro mi lekarz jeszcze karty ciąży nie zalożył. Może stwierdził ze na razie nie warto?
Wiem ze piernicze glupoty bo wczoraj poczulam pierwsze ruchy wiec musi byc ok chyba co?
 
reklama
Rondzia pewnie ze jest wszystko ok. Mnie tez takie glupie mysli nachodza np. dzisiaj. A czemu karty jeszcze Ci nie zalozyl??

Ja tez przegladam allegro. Posciel podoba mi sie z feretti 3 czesciowa ale jest strasznie droga. Kocyki ostatnio patrzylam.

Super ze poczulas juz ruchy!!! ja czekam cierpliwie.

A od kiedy zaczyna sie II trymestr?? ja chyba w niego wlasnie wkorczylam. Czy sie myle??
 
Do góry