reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

ja tylko polecam:cool2: Tosince 2 pary ostatnio kupiłaś a sobie ?;-)
ja ostatnio zamówiłam też przez baleriny z venezii Balerinki Venezia 2985 | Obuwie damskie | Balerinki | Venezia Rieker Tamaris Solo Femme Jana Badura ale okazały się za szerokie, brzydko odstawały przy chodzeniu no i musiałam zwrócić. w ogóle ubolewam, że tak mało jest balerin bez dodatkowych pierdzielników.
Ojj, ja tez mam problem z balerinami, ale tez ze wszelkimi butami na obcasie. Nie dosc, ze mala stopa, to jeszcze bardzo szczupla z tylu na wysokosci kostki. Jesienia mierzylam u Rylka idelane baleriny, bo trzymaly kostke, a rozmiar...34 i zaluje, ze ich nie kupilam. Teraz nic ciekawego tam nie widzialam:no:, ale ogolnie jesli masz mala stope, to tam maja nawet rozmiar 33:tak:
 
reklama
ej no, kupiłam właśnie te buty TAMARIS...wersję camel....NIENORMALNA jestem!!! i dzięki za kod :-) superanckie są

corina - a może masz ochotę na takie baleriny (rozm 38 - ZARA) - mam do sprzedania bo okazuje się, że ja w balerinach chodzić nie mogę (za płaskie). Muszę je wystawić na allegro - nówki, z metkami

tylko że ja ma 40-stkę ;-)
i teraz już wiadomo po kim Hania ma wieelką stopę :-)

a co do tamaris to na pewno nie będziesz żałować, są świetne. widzisz, z moją pomocą nagrodziłaś się za ciężki tydzień w pracy, polecam się:cool2:
 
tylko że ja ma 40-stkę ;-)
i teraz już wiadomo po kim Hania ma wieelką stopę :-)

a co do tamaris to na pewno nie będziesz żałować, są świetne. widzisz, z moją pomocą nagrodziłaś się za ciężki tydzień w pracy, polecam się:cool2:
właśnie, właśnie - też postanowiłam uargumentować to jako "pocieszenie" za ciężki tydzień

estragon
- tak wiem, ryłko słynie z nietypowej rozmiarówki, i ostatnio ich kolekcje są naprawdę bardzo ciekawe - ta obecna wiosna/lato jest super
 
Czizassssss......... fkatycznie!!! Jaka sklerotyczka ze mnie! Jak położymy juniora, to napiszę!

no coz starosc nie radosc:-p
;-)

Wonka a ile Twoja ma? bo moja prawie 15kg i 90cm także raczej waga ciężka ;-) i sadzę że 2-3 za duże na nią nie będzie.


Corina moja wazy 14.5 kg i mierzyla 87cm jak ja ostatnio mierzylam(jutro zrobie miara- update) takze kruszynka nie jest:happy2:
moja mala 99% garderoby ma z nexta wlasnie i np w plaszczyku 1.5-2 mamy podwiniete rekawki,z powodzeniem na jesien jeszcze bedzie mysle.
 
Corina moja wazy 14.5 kg i mierzyla 87cm jak ja ostatnio mierzylam(jutro zrobie miara- update) takze kruszynka nie jest:happy2:
moja mala 99% garderoby ma z nexta wlasnie i np w plaszczyku 1.5-2 mamy podwiniete rekawki,z powodzeniem na jesien jeszcze bedzie mysle.
kurka wodna... na moją spodnie w tym rozmiarze są na styk mimo tego samego wzrostu może takie małe egzemplarze w r. 92 mi się trafiły???... sama nie wiem, nevermind...
 
Malina a pewnie,ze i mniejsze sie trafia.ja to tak bardziej w sklepie "na oko" biore,a jak zamawiam to zawsze biore wiekszy i mniejszy rozmiar do wyboru i oddaje co mi nie pasuje:happy2:
 
ej no, kupiłam właśnie te buty TAMARIS...wersję camel....NIENORMALNA jestem!!! i dzięki za kod :-) superanckie są

corina - a może masz ochotę na takie baleriny (rozm 38 - ZARA) - mam do sprzedania bo okazuje się, że ja w balerinach chodzić nie mogę (za płaskie). Muszę je wystawić na allegro - nówki, z metkami
malina super te baleriny:)
 
aaaaaaaa zabłądzilam dziś do h&m, znalazłam boskie tenisówki i gatki, więc jutro z młodym na przymierzanie,
no i te spodenki rurki na 86 są świetne, kolory megaśne
 
reklama
Poczytałam też wasze rozmowy o rowerkach biegowych i stwierdziłam, że my chyba wstrzymamy się do przyszłej wiosny raz że młody jest niski i ma krótkie nóżki, a dwa to nie wiem czy go zainteresuje rower mamy jeździk "robal" i wcale go nie używa ostatnio. No chyba, że zdecyduje się na ten MINI ROWEREK BIEGOWY OD 1 ROKU, NOWOŚĆ !!! (2186991561) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo on by pasował do wzrostu Cypka, ale nie wiem czy jest sens kupować taki mały rowerek, bo za rok by trzeba było kupić większy.

l sie odzywam ale czytam cały czas wiem ze trudno sie wbic w miejsce gdzie tak zgodne jestescie , wiec tylko grzecznie czytam
co do rowerków
pewno wiecie ze mierzy sie noge od wew majac na uwadze pieluche i but moja ma okolo 32 cm ten rowerek który pokazałas nie zda egzaminu bo jest na sezon a moze i nie cypi moze do lata urosnac ze 3 cm i wtedy rower stanie sie bezuzyteczny lepiej poczekac i wtedy kupic
na poczatek lepiej zeby kola byly piankowe badz kołami gumowanymi dla dziecka które zaczyna przygode z rowerkiem taki najlepszy

warto kupic rowerek znanej firmy bo sprzedając go duzo nie stracimy
polecam ten
KETTLER ROWEREK BIEGOWY SPEEDY 10" PRINZESSIN (2171406104) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
to chyba tyle chciałam
 
Do góry