reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Alis nie wiem jak dziecku, bo Tomek nie narzeka ;-)
ale mamy te któe wkleiłaś, to dla mnie zbyt żelowe są, stempelki fajne, ale stempelki maluję plakatówkami nakładając pędzelkiem ;-)
ale ogólnie na pierwszy raz nie polecam tych, które pokazałaś.


choć doczytałam, że na inne się zdecydowałaś ;-)
 
reklama
heloł;)
robię właśnie mały rekonesans w nexcie i zastanawiam się czym różnią się te dwie pary:
Buy Chambray Bow Cropped Trousers from the Next UK online shop
Buy Cropped Rib Waist Jeans from the Next UK online shop
w sensie materiału chyba to samo zastanawiam się które byłyby wygodniejsze. te drugie kojarzą mi się z moimi ciążowymi ;-)
i jak to dokładnie jest z ich rozmarówką? tj. kupuję normalnie Hani już teraz 98 czy next 2-3lata tez tak wypada czy może raczej większe lub mniejsze jest? na allegro sprzedawcy raczej nie podają wymiarów:-(
 
heloł;)
robię właśnie mały rekonesans w nexcie i zastanawiam się czym różnią się te dwie pary:
Buy Chambray Bow Cropped Trousers from the Next UK online shop
Buy Cropped Rib Waist Jeans from the Next UK online shop
w sensie materiału chyba to samo zastanawiam się które byłyby wygodniejsze. te drugie kojarzą mi się z moimi ciążowymi ;-)
i jak to dokładnie jest z ich rozmarówką? tj. kupuję normalnie Hani już teraz 98 czy next 2-3lata tez tak wypada czy może raczej większe lub mniejsze jest? na allegro sprzedawcy raczej nie podają wymiarów:-(
corina - te drugie wydają mi się i ładniejsze i wygodniejsze :-)

Co do rozmiarówki - to nie wiem - rozmiarówka 92 nexta jest na Tośkę na styk (1,5-2 lata), a co do 98 (2-3 lata) - nie wiem, bo jedne spodnie dopiero do nas idą.

A ja się w końcu nie mogłam powstrzmać i kupiłam Tośce dodatkową parę - mam nadzieję, na późne lato/jesień w rozm 24 (chyba takie, jak kupiła Agnieszka77)
ECCO buty MIMIC rozm.22 srebrne (sznurowane) new! (2157385477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
JustMe - ale wypaśne!!! Podobają mi się bałdzo!!!

No mi na zdjęciu też bardzo:tak: Zobaczymy jak wyglądają na żywca;-) Fajnie, że są ze skóry no i faktycznie, najładniejsze, jakie wytropiłam;-) Mojej "kruszynce" tak urosła stópka, że musiałam szukać w tym większym dziale i całe szczęście, bo mniejszych ładnych nie widzialam.
 
corina - te drugie wydają mi się i ładniejsze i wygodniejsze :-)

Co do rozmiarówki - to nie wiem - rozmiarówka 92 nexta jest na Tośkę na styk (1,5-2 lata), a co do 98 (2-3 lata) - nie wiem, bo jedne spodnie dopiero do nas idą.

A ja się w końcu nie mogłam powstrzmać i kupiłam Tośce dodatkową parę - mam nadzieję, na późne lato/jesień w rozm 24 (chyba takie, jak kupiła Agnieszka77)
ECCO buty MIMIC rozm.22 srebrne (sznurowane) new! (2157385477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szalejesz mama:-) super buciki.
ja nie lepsza jestem, te 2 pary odłożyłam na jesień, a teraz chcę kupić Hani jeszcze adidaski i dokupię kaloszki (z tym będzie problem muszę mierzyć w sklepie bo mała ma wysokie podbicie).
najchętniej te bym wzięła eccoshop.pl - Obuwie Kids Ecco Mimic Cherry R/Ruby/Sha.White 7310156110-20 bo już takie miałyśmy i się sprawdziły, ale niestety nie ma rozmiaru na moją wieelką stopę;-)

a jakie spodnie zamówiłaś? daj znać jak dojdą jakie są wymiary.
 
Just super te buciki:tak:.szalejesz matka:happy2:
BTW czekam na tego prv od ciebie?

Corina rozmiarowka w nexcie jest dosyc duza,ja na lato mam rzeczy na 1,5-2 a dopiero na jesien-zima 2-3.
takie jeansowe spodenki jak pokazalas to zawsze mozna wieksze,bo to takie z rodzaju rosnacych z dzieckiem,ale np.plocienne na lato w zeszlym roku kupilam na 1-1.5 i byly o wieeeele za duze choc moja Nicky do kruszynek nie nalezy;-)
 
corina - fajniutki i chyba mega wygodne te butki, co??
ja zakupiłam Tośce tregginsy jeansowe na 98, linka Ci nie wkleję, bo halensowe się nie wklejają..
 
reklama
Do góry