reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Julita bardzo fajny ten zestaw,sporo tego wszystkiego:tak:

sliczniejsza, masz racje.... janawetnie mialam jak sie zorientowac w sukienkaqch na swieta,, a ta mi sie bardzo podoba....

a bylby jakis klopot jakbym chciala taką???

zaden problem,sprawdzalam rozmiarowka jeszcze jest:tak:
znajoma leci do Polski 10 grudnia to moze zabrac i wyslac z Polski.
 
reklama
Julita bardzo fajny ten zestaw,sporo tego wszystkiego:tak:



zaden problem,sprawdzalam rozmiarowka jeszcze jest:tak:
znajoma leci do Polski 10 grudnia to moze zabrac i wyslac z Polski.

byloby mega super.... jakbys mogla mi wziac chyba rozmiar 86 (to nie sa mniejsze ciuszki niz standardowe??) i rozmiar buta... ha ha nawet nei wiem.. przyjdzie agaciorek to ci zmierze i podam.... ale sukienke na bank tą bombkę chcę...
 
Wonka kreacja piekna:tak:ja sie jeszcze nie rozgladalam ale Ola tak rzadko chodzi w sukienkach ze bardziej praktyczna chyba kupie
w kwietniu mamy wesele wiec wtedy bede musiala zaszalec

Julita fajny zestaw.


Asia k ja bym kupila album,albo ramke co sie stopki odbija,albo ksiazke na potem.maskotki bym nie kupila,chyba ze malutka
 
o co cho?? Kubeczek Menstruacyjny, Meluna - ekoMaluch jak to sie stosuje?? ktoraś wie??
wiolan .-)))))
o nie co to to nie .... na pierwszy rzut oka jakos mi to nie pasi....cos o tym slyszalam...ale zorbilam wielkie oczy na ten wynalazek.....pozniej musisz to zapewne gotowac itp i itd

Ok ekologiczne...ale ja w takim razie jesteem antyekologiczna tak jak z pieluchami ekologicznymi...w tym przyopadku stawiam na wygode..nie trzeba nic prac itp :-)))
 
wiolan tak ja tampon
mam koleżankę która używa i jest zadowolona ,ale ona taka ogólnie jest eko, pieluszki wielorazowe itd, ja bym chyba z lenistwa sie nie zdecydowała, wole tampony
 
byloby mega super.... jakbys mogla mi wziac chyba rozmiar 86 (to nie sa mniejsze ciuszki niz standardowe??) i rozmiar buta... ha ha nawet nei wiem.. przyjdzie agaciorek to ci zmierze i podam.... ale sukienke na bank tą bombkę chcę...

u nas rozmiary sa w miesiacach
12-18 czy
18-24?

o co cho?? Kubeczek Menstruacyjny, Meluna - ekoMaluch jak to sie stosuje?? ktoraś wie??

nie wiem o co chodzi,ale jakos mnie to obrzydza chyba:sorry:,wole jednak wyrzucic podpaske do kosza niz sie bawic w mycie takiego ustrojostwa:sorry:

a na dole tej strony 3 bodziaki za 95zl i sukienka za 200 cos:szok: ło matko ale ceny:eek:
 
wiolan .-)))))
o nie co to to nie .... na pierwszy rzut oka jakos mi to nie pasi....cos o tym slyszalam...ale zorbilam wielkie oczy na ten wynalazek.....pozniej musisz to zapewne gotowac itp i itd

Ok ekologiczne...ale ja w takim razie jesteem antyekologiczna tak jak z pieluchami ekologicznymi...w tym przyopadku stawiam na wygode..nie trzeba nic prac itp :-)))

wiolan tak ja tampon
mam koleżankę która używa i jest zadowolona ,ale ona taka ogólnie jest eko, pieluszki wielorazowe itd, ja bym chyba z lenistwa sie nie zdecydowała, wole tampony

:-D:-D:-D
witam w klubie antyekologicznych leni:rofl2:;-):rofl2:
 
reklama
Do góry