reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
witajcie:)
widze ze kuchenki sa teraz na tapecie ;) ale ja chcialabym wrocic do sanek ;) wiem ze stanelo na tym ze najlepsze sa najprostsze, ale prosze podpowiedzcie jeszcze czy lepsze beda te drewniane czy metalowe? troche boje sie zeby te drewniane nie polamay sie zbyt szybko http://www.itesco.pl/promocje/gazet...i/hm-gazetka/3.11.2011-30.11.2011/gazetka.swf (na stronie 40 sa dwa rodzaje sanek, nie wiem jak wstawic link zeby gazetka otwierala sie na danej stronie :(
i co myslicie o tych klockach duplo z ostatniej strony - za 99zl zamiast 199zl, patrzylam na allegro i rzeczywiscie kolo 200zl trzeba za nie dac (najmniej 170zl). myslalam zeby kupic je pod choinke mimo ze klocki nie sa teraz u nas na tapecie to napewno taki prezent bedzie przydatny i przyjdzie czas na niego:-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie:)
widze ze kuchenki sa teraz na tapecie ;) ale ja chcialabym wrocic do sanek ;) wiem ze stanelo na tym ze najlepsze sa najprostsze, ale prosze podpowiedzcie jeszcze czy lepsze beda te drewniane czy metalowe? troche boje sie zeby te drewniane nie polamay sie zbyt szybko http://www.itesco.pl/promocje/gazet...i/hm-gazetka/3.11.2011-30.11.2011/gazetka.swf (na stronie 40 sa dwa rodzaje sanek, nie wiem jak wstawic link zeby gazetka otwierala sie na danej stronie :(
i co myslicie o tych klockach duplo z ostatniej strony - za 99zl zamiast 199zl, patrzylam na allegro i rzeczywiscie kolo 200zl trzeba za nie dac (najmniej 170zl). myslalam zeby kupic je pod choinke mimo ze klocki nie sa teraz u nas na tapecie to napewno taki prezent bedzie przydatny i przyjdzie czas na niego:-)
corina, co do sanek to Ci nie pomogę, na teraz wydaje mi się, że wygodniejsze w oparciu są drewniane, ale z drugiej strony przekonują mnie też takie z pachaczem a one są z kolei metalowe
a klocki super, bardzo mi się podobają, sama bardzo chętnie kupię takie Tosi, dzięki za linka:-)
 
Ostatnia edycja:
Fakt piękne są te kuchnie ale nie przesadzacie z cenami? :szok:
ze niby dlaczego??? nie rozumiem zaszokowania.. kazdy kupuje zabawki takie jakie uwaza za stosowne i na ile go stac... nikt mnie oceniac nie bedzie ani zagladac do kieszeni jak drogie lub tanie zabawki bede swoim dzieciom kupowac,..... a ogladanie z tego co wiem nic nie kosztuje...
 
doradźcie mi, please jaką czapkę kupic do czarnego kombinezonu, żeby Młody nie wyglądał smutno

w sumie muszę miec takie, żeby pasowały i do czarnego i tego niebiesko-brązowego z tchibo,
oczyma wyobraźni widzę w takim razie albo czerwone dodatki albo turkusowe

Kochana, my mamy podobny dylemat:-D Młody ma zestaw z ZARY, widziałaś zresztą, szaro czarny. Chciałam do tego szaro-czerwoną czapkę, ale nie znalazłam nic co by mi się podobało... większość to czerwień z granatem... No więc kupiłam via allegro 2 czapy w rasterze:

Kocham Czapki! Raster ŁOŚ zima 46-50 NOWOŚĆ (1901735857) - Aukcje internetowe Allegro

Kocham Czapki! NOWOŚĆ 2011 Raster Komplet 48-52 (1907726657) - Aukcje internetowe Allegro

Ta pierwsza jest weselsza, ale ten drugi komplet też wygląda całkiem fajnie... no i niedawno dokupiłam młodemu kombinezon w KappAhlu, czarny (nie o tym czarnym piszesz przypadkiem?:-D) i stwierdziłam, że będzie OK. A jak znajdę ładną czerwoną, to też kupię:)



....znalazłam taką fajną:

Kocham Czapki! Raster Komplet SUPER nowość 46-50 (1915145517) - Aukcje internetowe Allegro
 
ze niby dlaczego??? nie rozumiem zaszokowania.. kazdy kupuje zabawki takie jakie uwaza za stosowne i na ile go stac... nikt mnie oceniac nie bedzie ani zagladac do kieszeni jak drogie lub tanie zabawki bede swoim dzieciom kupowac,..... a ogladanie z tego co wiem nic nie kosztuje...
Po pierwsze ani Cię nie osądzam ani do kieszeni nie zaglądam, masz prawo kupić dzieciom taką zabawkę jak napisałaś drogą lub tanią tak samo jak ja mam prawo się zaszokować cenami ;-)
Po prostu nieraz warto się zastanowić czy warto wydać 400 zł dla maluchów które zmieniają zdanie co do zabawek co kilka minut :-)
 
reklama
Corina jeśli chodzi o ten zestaw w zielonym pudełku to na allegro kupiłam go za 115 zł :) I teraz patrzyłam też są po tyle. Tak czy inaczej trochę przepłaciłam ;P
 
Do góry