reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
CD


41. Komplet wyjściowy, koszula (92), kamizelka + spodnie (98)


30 zł

43. Koszula (rozm. z metki 110)


8 zł

48. Koszula Talbots Kids 4



8 zł

49. Czapka


10 zł

51. Czapka frotte


3 zł

52. Czapka i szalik polarowe


6 zł

54. Kurtka damska wiosenna, nowa



40 zł
 
Obiecane ciuszki - tylko numery ciuchów są nie po kolei,ale nie zmieniam,żeby jej się potem nie pokićkało
Jakby ktoś chciał więcej info o czymś,adres e-mail do koleżanki w grupie w moim wątku

"Ubranka zostały po moich synach. Kupione w USA, dobre jakościowo. Niektóre mają minimalne ślady zużycia, niektóre są nowe, noszone kilka razy. Pierwszy raz prowadzę taką aukcję, więc zainteresowanych proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :) Ubranka można odebrać osobiście, lub zostaną przesłane pocztą. Wszelkiego rodzaju prośby o wymiary będą zrealizowane, proszę tylko o dokładne podanie co mam zmierzyć :lol: Zaczynamy: "


6. Koszulka z krótkim rękawkiem Basic Editions 24 m-ce


5 zł

7. Rampers SONOMA, z krótkim rękawkiem 18 m-cy, zapinany w kroku i z tyłu przy szyjce na 3 napki


15 zł

10. Rampers bez rękawków, Child of mine, 18 m-cy, zapinany w kroku, jedno ramiączko zapinane na napki


15 zł

11. Rampers bez rękawków, Child of mine, 18 m-cy, zapinany w kroku, jedno ramiączko zapinane na napki


15 zł

12. Rampers z krótkim rękawkiem (bez metki), zapinany w kroku i pod szyjką na guziki


15 zł

13. Koszula "Hawajska", Happy Fella, bez rozmiaru, ale wydaje mi się, że była od 6 m-cy


10 zł

15. Spodenki OLD NAVY, 3-6 m-cy


15 zł

18. Getry z kwiatuszkiem


5 zł

19. Kapelusik Morpho Costa Rica


7 zł

21. Bluzka z długim rękawem Toughskins, 36 m-cy (rozmiar USA 3-T)


13 zł

22. Bluza polarowa zapinana na guziki, Sesame Street, 24 m-ce (USA 2-T)


15 zł

24. Spodnie materiałowe, 24 m-ce (USA 2-T), (długość nogawki od pasa do dołu - 51 cm, od kroku - 32 cm)


18 zł

25. Spodnie jeans Baby GAP, 4 lata (nogawka od pasa do dołu - 57 cm, od kroku - 38 cm)


22 zł

26. Spodnie jeans LEE, 4 lata (nogawka od pasa - 57 cm, od kroku - 38 cm)


22 zł

27. Spodnie ocieplane na polarze (nogawka od pasa - 60 cm, od kroku - 37 cm)


18 zł

28. Spodnie Madagascar, w pasie gumka, 24 m-ce


10 zł

29. Bluza Batman, (na wykończenie na działce), drapana od spodu 24 m-ce


3 zł

31. Dres Sesame Street, 18 m-cy


20 zł

32. Dres Wonder Kids, 12 m-cy (na moje oko mniej)


18 zł

33. Body Faded Glory, 18 m-cy


8 zł

35. Bluza polarowa Rebel jnr, 2-3 lata, 98 cm wzrostu


15 zł

36. Dres z polaru, Carter's, 24 m-ce


18 zł

37. Spodnie ocieplane, ogrodniczki (rozmiar z metki - 104)


13 zł

38. Bluzka z długim rękawem, 4-5 lat (bez metki). Na zdjęciu widać plamkę, której w rzeczywistości nie ma.


10 zł

39. Dres z polaru, Miniwear, 36 m-cy


20 zł

40. Spodnie dresowe Vitamins, 12 m-cy


8 zł

CDN
 
natalaik - błagam Cię kobieto nie torturuj mnie, mam uczulenie na te okropne rowerki.... !


Frigga - jak dla mnie sam rowerek spoko ale bez tych wszystkich bajerów,

Jak dla mnie bez sensu kupować rowerek jak dziecko nie dosięga do pedałów, i bardzo mnie irutuję rodzice jak WOŻĄ swoje pociechy. Dorian rowerek będzie miał jak bedzie dostawał do pedałów do czasu autko do odpychania :)
to tylko moje zdanie !

mnie się podobają takie, chociaż i ten dla mnie jak by lekko z kosmosu ;)
http://allegro.pl/rowerek-sterowany-boby-milly-mally-i1541725885.html
 
reklama
elwiwas u nas sąsiadka wozi swojego 15 miesiącznego synka w tym a'la rowerku, bo młody nie chce już w wózku jeżdzić, a tu ona go pcha, a młody kieruje i melodyjki sobie puszcza..
osobiście te, które nataliak pokazała są paskudne i najwięcej ich w sklepach ;-)
ja też myślę o czymś w czym mogłabym Tomka pchać, a on zadowolony mógłby sobie siedzieć..
bo jeździkiem może jechać gdzie chce :-p
 
Do góry