reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

ankna, bardzo ładne te ubranka, chętnie bym coś wzięła, gdyby Jagoda była mniejsza. No ale Jaśka raczej w nie nie ubiorę;)
Może wstaw coś dla chłopca, jak masz więcej:)
 
reklama
Frigga to zdjęcie nogawek ciemnoróżowych z serduszkami jest zrobione na rajstopkach których używamy, już od dłuższego czasu. Tam widać, że są lekko zmechacone ale nie ma absolutnie tragedii (były prane już przynajmniej 20 razy :p) Nie wyciągają się, nie robią się takie 'rozlazłe' ani w pasie ani nigdzie indziej. Porównując je na przykład z rajstopkami z ReKids to są dużo lepsze (miałam 2 pary z Re) :)

ok to wezme te kremowe
 
Oleśka1977 - Dla chłopca mam tylko to z czego Wojtek wyrósł wiec na Waszych chłopców też pewnie będą małe. Za jakiś miesiąc mam się spodziewać kolejnej paczki to może coś będzie dla chłopaka więcej. Mam jeszce 3 koszulki na lato dla dziewczynki w rozmiarze 2-3 lata. Dwiie z Zary i jedna nie wiem z czego. Takie bawełniane. Mogę zrobic fotki wieczorem jesli ci rozmiar odpowiada.
 
Oleśka1977 - Dla chłopca mam tylko to z czego Wojtek wyrósł wiec na Waszych chłopców też pewnie będą małe. Za jakiś miesiąc mam się spodziewać kolejnej paczki to może coś będzie dla chłopaka więcej. Mam jeszce 3 koszulki na lato dla dziewczynki w rozmiarze 2-3 lata. Dwiie z Zary i jedna nie wiem z czego. Takie bawełniane. Mogę zrobic fotki wieczorem jesli ci rozmiar odpowiada.
Jagoda nosi 98-104 więc 2 latka to za małe, ona raczej 3-4 latka nosi ubranka.
 
A Dorianek dostał we włoszech takie spodenki :):)
 

Załączniki

  • salopette-courte-ray.jpg
    salopette-courte-ray.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 19
Zamówiłam własnie juniorowi na urodziny:

-od moich rodziców stolik i taborecik (mamy taki właśnie dywan):

c03856b288b44f648758884657dde6bf.jpg


-od nas fotel:-p

87132577dc6b4b4fb32c5f0685b575ae.jpg


-i tak poza wszystkim takie pudło na drobne zabawki (bo na większe mamy skrzynię):

bc61040119ad479684cd7456543fc972.jpg






....a od teściów mamy ogarnąć jeździk i tym samym prezenty mamy załatwione:tak:
 
reklama
Fotel- 350 pln.

Wpadliśmy na ten pomysł, bo kupiliśmy drugi fotelik do auta małża i jak przez kilka dni stał w domu, to dziecko bardzo chętnie w nim siedziało i ogólnie bardzo mu się takie siedzenie, na które może sam wejść i zejść, podobało:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry