reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Dziewczyny gdzie kosztuje nan mniej niz 13 zl za opakowanie?

I co macie na zabawki dla dzieci?pojemniki ,skrzynki? bo nie chce kupowac kolejnego mebla nie pasujeacego do reszty?chyba znowu skonczy sie na plastikowym na kolkach
 
reklama
Agulam ja też do tej pory kupowałam tylko Pampersy Active Baby albo Premium Care, a Bellę kupowałam w Realu za 39,99 zł, w Polo też są za 39,99 zł (tam też jest ich 70 sztuk podobnie jak Pampersów)

My na zabawki mamy taki kosz, wisi nam na segmencie, bo z tyłu jest płaski (na żywo fajniej wygląda, te kolory są żywsze):
IKEA | Przechowywanie | Małe pojemniki i pudła | FABLER GRODA | Kieszenie ścienne

i teraz przymierzamy się do kupienia następnego, ten z kolei będzie sobie wisiał za drzwiami w rogu, przynajmniej nie będzie widoczny kolejny grat nie pasujący do reszty:)

IKEA | Przechowywanie | Małe pojemniki i pudła | KUSINER | Kosz ścienny, narożny
 
w auchan 600g za ok 18,50 a 350g ok 11,50

W Auchan taki tani jest NAN? A kupowałaś już po nowym roku? Bo od nowego roku to strasznie zdrożał NAN, w Carefourr był do tej pory NAN 350gr za 12,49 a teraz kosztuje ponad 18zł!!! Będę musiała pojechać do Auchan i sprawdzić u nas bo to tanio strasznie :)
 
My zabawki trzymamy w takiej skrzyni ;) Pojemnik na zabawki SKRZYNIA duży ! 3 kolory ! (1417012458) - Aukcje internetowe Allegro mamy kolor różowo-niebieski :p tylko, że ja kupiłam w Carefourze bo teraz jest promocja i identycznie kosztują 19,90zł. Tyle że tam są tylko te różowo-niebieskie i niebiesko-zielone. Polecam, bardzo fajne są :)

Zapomniałam dodać kolory pokrywy można dowolnie zestawić, czyli do niebieskiego kufra można wziąć dowolny kolor pokrywy :p
 
reklama
Do góry