reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
My zabawki trzymamy w takiej skrzyni ;) Pojemnik na zabawki SKRZYNIA duży ! 3 kolory ! (1417012458) - Aukcje internetowe Allegro mamy kolor różowo-niebieski :p tylko, że ja kupiłam w Carefourze bo teraz jest promocja i identycznie kosztują 19,90zł. Tyle że tam są tylko te różowo-niebieskie i niebiesko-zielone. Polecam, bardzo fajne są :)

Zapomniałam dodać kolory pokrywy można dowolnie zestawić, czyli do niebieskiego kufra można wziąć dowolny kolor pokrywy :p
Alis jest jeszcze ta promo???? Bo my mamy taki kosz niebieski z zieloną pokrywą i jest świetny. Potrzebuję jeszcze jeden:)
 
he he ja ostatnio sama zauważyłam, ze ma trochę już za dużo, że sporą ilością nie chce się bawić, bo nie wie, za co się wziąć, więc chwilowo przystopowałam, za to kupuję ubranka na wiosnę i lato :-)


no i myślę o bucikach, bo pewnie już będzie chodził, tylko nie wiem jakie wybrać :shocked2:
 
Oleśka one w promocji stały już od Świąt BN bo wtedy je dojrzałam ale jakoś nie przyszło mi do głowy żeby kupić. Ale byłam w zeszłym tygodniu i patrzę stoi ich cała sterta i w tej samej cenie :O 19,90zł. Byłam tam w zeszłym tygodniu, wydaje mi się, że powinny nadal być w promocji ale gazetki nie oglądałam (nawet nie wiem czy były w gazetce) także ręki obciąć nie dam :(

P.S. właśnie jutro sama chcę jechać i dokupić jeszcze ten drugi kolor ;P Niebiesko-zielony :)
 
My zabawki trzymamy w takiej skrzyni ;) Pojemnik na zabawki SKRZYNIA duży ! 3 kolory ! (1417012458) - Aukcje internetowe Allegro mamy kolor różowo-niebieski :p tylko, że ja kupiłam w Carefourze bo teraz jest promocja i identycznie kosztują 19,90zł. Tyle że tam są tylko te różowo-niebieskie i niebiesko-zielone. Polecam, bardzo fajne są :)

Zapomniałam dodać kolory pokrywy można dowolnie zestawić, czyli do niebieskiego kufra można wziąć dowolny kolor pokrywy :p

mamy takie samo:))) tyle że kupowałam w tesco przed świętami jeszcze...
ostatnio Maja wyrzuciła z niego wszystkie zabawki a sama się do niego wczołgała:DDD
 
(18m) - spodenki dla dziewczynki - 15zł nowe
 

Załączniki

  • od 6m6.JPG
    od 6m6.JPG
    41,1 KB · Wyświetleń: 36
  • Ostatnio zaktualizowane.jpg
    Ostatnio zaktualizowane.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 46
reklama
czerwona z ciężarówką CHEROKEE 3-6M (5ZŁ) A: 30cm ; B: 16cm
czerwona z krawatem CHEROKEE 6-9M (5ZŁ) A: 30,5cm ; B;17cm
szary sweterek GRAIN DE BLE (WLOSKE) roz. 74 -12m ;/ A: 27,5cm ; B:20,5cm (17zł) - Dorian był w nim 2,3razy
niebieska bluza-bluzeczka firmy jw. (12zł) A:27,5cm ; B:19,5cm
zielona bluza 5-10-15 (10zł) roz.62 A: 28,5cm ; B:15,5cm
szara bluza CHICCO (12zł) A:30cm B:16,5cm


kolory na zdjęciach wyszły trochę inne więc jak ktoś jest zainteresowany to jeszcze wyślę inne zdjęcia.
Wszystko jest w bardzo dobrym stanie.
 
Do góry