reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

wygląda bardzo fajnie, mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni i Jagodzia dostanie szybko swoje krzesełko
BTW Niania zachwycona Twoją śmieszką:-)
ja też mam nadzieję ;)
hehe! to dobrze,że nas miło wspomina :) moze jeszcze kiedys nam pożyczysz? ;P


ożesz :-( mam nadzieję, że wszystko się pozytywnie wyjaśni

dzieki ;)
 
reklama
Dziewczyny jakie zabawki ostatnio kupujecie? Poleccie cos co ostatnio kupowalyscie, plis... Musze zrobic zapasy zabawkowe zeby wywiesc do tesciowej, a nie mam pomyslu.
 
bozuwi, ja ostatnio nie kupuję bo ma sporo tego, ale jak już to u nas najlepsze są grające, swiecące i głośne ;-)
P.S. śniłaś mi się ostatnio :szok:. że zostawiłaś mi Karolka i uciekłaś gdzieś, a on był taaaki grzeczny, nie płakał,ładnie spał :-)
 
Ja niczego nie kupowałam, po prostu podzieliłam na pół to co mieliśmy i połowę wywiozłam do tesciowej. Po świętach to już w ogóle zrobiło się strasznie dużo tych zabawek, nie wyobrażam sobie wszystkich u nas w domu;-)
 
Bozuwi, u nas nadal królują paw i małpa;-) z lamaze:-) Bardzo podoba mu się też książeczka ceratowa, ale największym hitem jest moja stara zepsuta komórka:-D W trakcie przedświątecznych porządków chciałam ją wyrzucić, ale mąż ze śmietnika wyciągnął, umył i młodemu dał.

Aa, i jeszcze znakomicie się bawi bezprzewodową klawiaturą do komputera, którą był łaskaw obrzygać tak że przestała działać:dry::-D
 
No ja tez wlasnie podzielilam zabawki i cale pudlo wywiozlam do tesciowej, ale po kilku dniach szwagierka stwierdzila ze Karol nie ma sie czym bawic, i chyba musi mu kupic zabawki :dry: Nie musze chyba pisac ze wole mu kupic sama, ale nie mam koncepcji co.

Szukam czegos co gra, najlepiej glosno :cool2:
 
reklama
Do góry