reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

dziewczyny ja swego czasu kupiłam 2 bodziaki dejna z napisem Leon zawodowiec i szef wszystkich szefów, ale to na marginesie, niestety nie są najlepszej jakości, także na własne ryzyko :)
 
reklama
ja ostatnio kupiłam helikopterek i telefon z vtecha oraz bębenek leap frog (niestety oprócz telefonu wszystko gra cicho:p)

aaa i jeszcze mamy kulę z vtecha, a ona ma regulację głośności, na wyższy poziom nigdy nie daję, bo się drze za bardzo, także może tę kulę?

jak już jesteśmy przy zabawkach, to chciałam polecic to słoneczko:

1376636184.jpg

jest super, gra melodyjki, uczy kształtów, obiektów na niebie:p, bawi się w zgadywanki, w peek-a-boo
 
Ostatnia edycja:
też mamy tę kulę vtecha i jak dla mnie jest beznadziejna.. młody też nie bardzo ją lubi, szczególnie kiedy gra :/
za to kierownica tej firmy jest po prostu rewelacyjna!! co prawda mamy wersję zagraniczną ale Jonaszowi to zupełnie nie przeszkadza - potrafi się nią bawić naprawdę dłuuuuuuugo :D no i w przeciwieństwie do tej nieszczęsnej kuli przyjemnie się jej słucha
Learn and Discover Driver - 80-061380 - VTechkids.com
 
o to może jest fajniejsza od tej 'nowej' - nie mam pojęcia co mnie podkusiło żeby ja kupić :/
 
my mamy kierownice z chicco i młody też jest nią zafascynowany, najbardziej lubi biegi zmieniać :-)
a co do kuli, która estragon wkleiła, to nie wiem, jakim cudem, ale mój Tomek ją rozwalił, tzn ten pies niebieski, który wyskakuje, to Tomek tak zrobił, że całykim wyskoczył i kabelki widać :szok: a przez to też nie gra, tzn gra ale się zacina, cały czas powtarza pika, pika, pika, pika :-D
 
reklama
Tysia z tych ubranek Maja wyrosła, spódniczka bluza i niebieska bluzeczka to rozm 68 reszta to 74:-)
 

Załączniki

  • DSC09373.jpg
    DSC09373.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 15
  • DSC09385.jpg
    DSC09385.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC09372.jpg
    DSC09372.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC09379.jpg
    DSC09379.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC09377.jpg
    DSC09377.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 15
  • DSC09383.jpg
    DSC09383.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 13
  • DSC09369.jpg
    DSC09369.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 14
  • DSC09381.jpg
    DSC09381.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 14
  • DSC09367.jpg
    DSC09367.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 14
  • DSC09375.jpg
    DSC09375.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 14
Do góry