reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

a mam jeszcze pytanie co do wózków, chodzi mi o parasolki...macie już jakieś że tak powiem sprawdzone typy??? godne polecenia?
 
reklama
Julita ja już pisałam swego czasu, że jeździmy graco mirage + , z tym, że u nas po wsi naszym x- landerem a tym graco to tylko jak gdzieś autem jadę, jest fajny, lekki, ma dużą budkę i zajmuje mało miejsca w bagażniku auta, składa się go spokojnie 1 ręką i nie ma aż tak malutkich kółek, przez śnieg też spokojnie już przebrnęliśmy :-)
 
Nataliak ja też Cybex i właśnie zupełnie nie mogę się zdecydować na konkretny model...:( Choć jakoś najbardziej ciągnie mnie do Onyxa ;)
 
No właśnie kochane jak się u Was sprawdza Szczeniaczek Uczniaczek? R dostał trzynastkę i zastanawiam się czy by nie kupić czy poczekać. Koleżanka mówiła mi, że jej córka dopiero jak miała roczek łaskawie zainteresowała się szczeniaczkiem;)
A jak Wasze dzieciaczki?

U nas szczeniaczek bez wrażenia- no chyba, ż ja się nim zajmuje, to Franek zerknie, ale po 5 min olewka. Garnuszek na klocuszek interesuje go bardziej. Także to chyba wszystko zależy od dziecka...

Dziewczyny, a dlaczego akurat Cybex, a nie inny, np Maclaren?
 
ja polecam mojego peg perego pliko p3:). jeździmy nim jakieś 3 miesiące i przeżył zaspy, krawężniki, zepsute chodniki, duże obciążenie zakupami. Super-lekko się go prowadzi, łatwo składa i rozkłada, na razie wygląda jak nowy, mimo że niekoniecznie obchodzę się z nim delikatnie. Minus to słaba amortyzacja. Wiem, że 3 miesiące, to mało, aby ocenic jego wytrzymałośc, ale na razie jest na +, dlatego też intensywnie myślę o krzesełku do karmienia tej właśnie firmy.

jeszcze przypomniał mi się jeden plus:) otóż bez najmniejszego problemu wsiadamy do autobusów i tramwajów i mieścimy się we wszystkich alejkach sklepowych:p
 
Ostatnia edycja:
nie wiem jak teraz kształtują się ceny, ale ja swego czasu brałam pod uwagę Cybexa Onyx i kosztował ok. 1000 zł tyleż samo maclaren xt techno, a mój wózek był tylko niecałe 200 zł droższy
do maclarenów nie jestem przekonana, ale jeśli już miałabym kupowac, to tylko techno xt (chyba dobrze pamiętam?) ze względu na możliwośc rozłożenia na płasko, w tańszych modelach chyba nie ma takiej możliwości??? a to był, przyznam, priorytet jeśli chodzi o wybór spacerówki
Onyx chyba też nie ma takiej możliwości?
 
reklama
Do góry