reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
\\\

sa na allegro tez kupie.....jak pupa bedzie sie wiercic beda super wygladać hehe

gdzie, gdzie???

corina w realu Wrocek - fresch i softy są za 24.99 - 6-pak

Kurde ostatnio skusiłam się na sprawdzenie tych pieluszek dada z biedrony. No i jak dla mnie to koszmar - strasznie twarde. A najgorsze jest to że Jasiek z tyłu na plecach, po tej pieluszce, miał w miejscu paska wysypkę alergiczną. I to po 20 minutach noszenia pieluchy.
Potem kupiłam babydream z rosmana - 2 na próbę i te już są lepsze. W sumie to nie mam im nic do zarzucenia - miękkie, chłonne, tylko że są bardziej zabudowane niż pampers no i doszłam do wniosku, że teraz, jak Jasiek tak lubi fikać nóżkami, to nie będę go pętała, bo pampki są jak majteczki - pełna swoboda. Tylko cuuchną :baffled: i już mam tego zapachu dość. Myślałam jeszcze o sprawdzeniu pampersów niemieckich - może mniej śmierdzą - czy któraś z mam korzysta z niemieckich pampków?
Jakby nam podeszły to zrobimy rundkę do deutchlandu po zapasik, u nich są nawet tańsze niż kupując w Polsce te nasze pampki.

ja jade prawie od poczatku na ni9emieckich, bo nakupilam jak glupia na promocjach.. ale tez maja swoj zapach... nie umiem porownac do polskich, bo z polskich mialam tylko te z bawelna, ale one zapachu nie maja.. a w ni9emczech te z bawelna sa niedostepne...

patrzę na te rajtki i jeszcze to wydaje mi się genialne - NATURE BABIES - Przedłużacz do body

tez to widzialam i to jest super.. ale na allegro nie ma... ale jakbys te rajtki zamawiala u nich i kupowala ten przedluzachz, to moze jakos bysmy wspolnie zamowily a ja do wrocka bym podskoczyla na jakis weekend i odebrala..... no ale to niekoniecznie... daj znac kiedy ty wogole jestes we wrocku... w tygodniu czy w weekendy...

a gzieś jest promocja na pampki 4?

ja widzialam dwupak wielki tych z bawelna i w dodatku jeszcze mokre chusteczki.. w carrefour..
 
Udało się mi dziś wyskoczyć na moment do miasta:) o dziwo z siostrą:) Fajnie bo samej nie lubie chodzić po sklepach:(
I kupiłam Majulce śliczny kombinezonik tak na teraz czyli chłodniejsze dni, idealny na krótki spacerek, a co najładniejsze w nim ze przypomina wyglądem misia:)
Do tego jeszcze 2 bardzo ładne pajace prawie jak nówki:)

Nawet dla siebie upatrzyłam spodnie w kratkę za 7zł;-);-)
 
w kerfurze sa kombinezony 62-86 po 34,98zl. wizualnie nie ma szalu ale nie sa zle i sa bardzo cieple. maja odpinane rekawiczki i buciki.
 
reklama
Taa, tylko przynajmniej w Arkadii były same chłopięce, na Bemowie zresztą też...:(

na bemowie byly wczoraj szare ktore moim zdaniem sie nadaja dla dziewczynki ;)

kupilismy wczoraj sliczne smoczki-uspokajacze lovi ale niestety jeden ma gumke krzywo zamocowana w stosunku do tarczki. napisalam wlasnie do nich, ciekawe jak sie firma zachowa i czy wymienia.

1.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry