reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

kobieto, litosci.... gdzie Ty te fajne aukcje wyhaczasz???? ja kiedyś próbowałam, ale chyba nieudolnie to robiłam.. choć u was większość allegrowiczów ze stolicy to i pewnie łatwiej samemu odebrać.. a u nas... ech szkoda gadać.... potem tak to jest jak sie do wrocka wypuszczę, to jakby mnie ze smyczy finansowej spuszczono....
 
reklama
ten akurat z jakiegos konca swiata ;P fakt ze wiekszosc kupujemy z wawy a tu maja fajne rzeczy bo sa fajne sklepy. ten komplet fioletowych bluzeczek ktory niedawno kupilismy to wszystko kobieta nowe swojemu dziecku kupowala z nexta i zary. ale jak czegos szukam to zawsze robie sobie filtr od najnizszej ceny i czasem cos fajnego uda sie wyhaczyc za naprawde niewielkie grosze, sporo rzeczy idzie za 1zl.
 
ten akurat z jakiegos konca swiata ;P fakt ze wiekszosc kupujemy z wawy a tu maja fajne rzeczy bo sa fajne sklepy. ten komplet fioletowych bluzeczek ktory niedawno kupilismy to wszystko kobieta nowe swojemu dziecku kupowala z nexta i zary. ale jak czegos szukam to zawsze robie sobie filtr od najnizszej ceny i czasem cos fajnego uda sie wyhaczyc za naprawde niewielkie grosze, sporo rzeczy idzie za 1zl.

wlasnie pewnie u was ten fenomen.. w w-wie jest duzo fajnych sklepow... ja to ma takie szczescie jak cos uda mi się wyfiltrować to ceny sa kosmiczne... a ostatnio patrzyłam kombinezoniki Wojcika.. i wyobraź sobie że na aukcji nowy poszedł za więcej kasy (chyba około 50 PLN więcej ) niż w sklepie jest.. to bylam w szoku...
 
podaj maila wysle Ci......wyslij na priv
ja też mogę zobaczyć?
no to kolejna aukcja wygrana: sliczny czekoladowy kombinezon z zary na 68/74 za 40zl z wysylka :)

1245449962
no jaki ładniusi:))))
 
MISIU fajoski :-)

A Prezesinie założyłam rano kombinezonik welurowy na podszewce 74 i zonk - łapki ok, nóżki za krótkie. no żesz!:-(

a propos rajstopek z innego tematu (pielegnacja maluchow) za jakis miesiac bede sobie zamawiac takie gatki:
- NISSEN - Panty
 
reklama
Do góry