reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Oleśka no to poszalałaś :-D Niestety nie widzę wszystkich zdjęć ale to co widzę bardzo mi się podoba :tak:

My ostatnio przy okazji zakupów w teskaczu wzięliśmy małemu jedną parę szortów i jedne długie spodenki moro. Chyba moda na moro wraca bo i były maleńkie rampersiki moro dla noworodków. Ale naprawdę maciupeńkie były :sorry:

ff-ff-clothing-boys-shorts-camouflage-cargo-shorts.jpg
20130813_220836.jpg



Tysia fajna ta sukieneczka. A na czapki to chyba jeszcze za wcześnie co? Mają już jesienne kolekcje w sklepach? Dawno nie byłam :sorry: A może jakaś czapa z "zausznikami"?
 
reklama
Widzę, że Oleśka nieźle zaszalała...!:)Ja wczoraj poszalałam troszkę w GAPie, super przeceny i wzięłam koszulę z GAPa na 3lata, z nadzieją, że będzie dla Frana na teraz, ale jest mega na styk. Może mama któregoś z drobniejszych chłopaków by chciała? Za 25 pln + przesyłka, grzech oddawać :)



P1015769.jpgP1015770.jpg
 

Załączniki

  • P1015769.jpg
    P1015769.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 57
  • P1015770.jpg
    P1015770.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 57
Widzę, że Oleśka nieźle zaszalała...!:)Ja wczoraj poszalałam troszkę w GAPie, super przeceny i wzięłam koszulę z GAPa na 3lata, z nadzieją, że będzie dla Frana na teraz, ale jest mega na styk. Może mama któregoś z drobniejszych chłopaków by chciała? Za 25 pln + przesyłka, grzech oddawać :)



Zobacz załącznik 578627Zobacz załącznik 578629

Ty lepiej powiedz, czy płaszczyk będzie na niego dobry, bo ja nadal w kolejce czekam :-)

ja potrzebuje spodni na Tomka, masz jakieś po Franku?
 
...jaki płaszczyk...? Czeeez, nie pamiętam!!Pytasz o dresy, czy jeansy? Dresy miałaBYM- ale wstępnie laska zarezerwowała przez allegro do końca m-ca, bo jest na urlopie, a że jest ogólnie z Wawy, to chce wpaść i zobaczyć. Gdyby się nie zdecydowała, to mam 4 pary z ZARY, granatowe, zielone, czarne, szare. Co do jeansów, to narazie są idealne, ale "za chwilę" będę miała na pewno do odstąpienia ze 2 pary...:)
 
...jaki płaszczyk...? Czeeez, nie pamiętam!!Pytasz o dresy, czy jeansy? Dresy miałaBYM- ale wstępnie laska zarezerwowała przez allegro do końca m-ca, bo jest na urlopie, a że jest ogólnie z Wawy, to chce wpaść i zobaczyć. Gdyby się nie zdecydowała, to mam 4 pary z ZARY, granatowe, zielone, czarne, szare. Co do jeansów, to narazie są idealne, ale "za chwilę" będę miała na pewno do odstąpienia ze 2 pary...:)

płaszczyk też chyba z Gapa zimowy jak się nie mylę..
widzisz, nawet nie wiesz, że go masz ;-)

ok, to poczekam ze spodniami. jeansy na pewno biore, dresy zobaczę, bo te z zary, to mu wszystkie spdaja:dry:
 
...jak mu Zara spada, to jakie nosi dresy?? U nas ZARA w miarę się trzyma tyłka:) ale H&M nie ma opcji.Ej, ale Fran ma tylko jeden płaszczy z GAPa, taki ciepły, kupiony na zeszlorocznej wyprzedaży, ale mam nadzieję, że będzie go nosił w tym roku:))) Pisałam coś o jakimś innym??
 
...jak mu Zara spada, to jakie nosi dresy?? U nas ZARA w miarę się trzyma tyłka:) ale H&M nie ma opcji.Ej, ale Fran ma tylko jeden płaszczy z GAPa, taki ciepły, kupiony na zeszlorocznej wyprzedaży, ale mam nadzieję, że będzie go nosił w tym roku:))) Pisałam coś o jakimś innym??

nie wiem, czy ten sam, ale chyba z allegro pokazywałas jakiś.
dresów ma mało, nosił h&mowe r. 92 i mocno sznurki ściskałam, zarowe bez sznurków mieliśmy i w dwóch parach sama prowizoryczne sznureczki mu robiłam :-)

o znalazłam w szukaniu wątku :-p

Kupiłam młodemu suuuuuperowy płaszczyk na jesień/ zimę! Dawno z niczego tak się nie cieszyłam, na żywo jeszcze ładniejszy, ma guziki z kotwicami no i ta cena..!

Zimowy płaszczyk GAP BABY Nowy!!! (2971287504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Do góry