reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
aga daj znac jak kiecka przyjdzie
Dam znac, tylko chwilowo kombunuje, bo przez przypadek kupilam 2 takie same u dwoch roznych sprzedawcow, wiec dzwonie i pisze, czy mige anulowac zakup, a pokryc koszty zwiazane z oplatami allegro .. Zobaczymy..

krewetka a ty w koncu wzielas tamta?
 
Na ramię jak najbardziej, idealny. W ogóle jest bardzo wgodny i bardzo go lubiłam, ale dostałam od mamy torebkę w identycznym kolorze i przytomnie stwierdzam, że dwie mi nie potrzebne. Jest w idealnym stanie, więc Alis, Julita- nie wiem która się decyduje. Julita- z ratami no problem, mogę też się rozliczyć w marcu. Trudno mi ją zmierzyć... ale położona na płasko ma całkowitą "długość" (liczyłam od uszu w dół) ok 48 cm.
a masz jeszcze jakieś jasne? kremowe? bo Alis była pierwsza:)
 
Rajuuu, baby! Co wy macie z tymi torebkami:rolleyes2:. Moja mama 'hoduje' po różnych zakamarkach domu nawet takie sprzed 15 lat!:oo:. Ja mam aktualnie 3:-). I dumna jestem z się:-p:-D.

edit: sorry! Jakiego domu! Przecież ja w bloku mieszkam:-D

ja niestety z tych co wolą kupować torebki i buty,... to zawsze jakoś lezy.. choc z butami zrobilam sie ostatnio bardzo wybredna..... oczy przeszly na torebki.... a tez ich troche mam....
 
U mnie niestety buty, choc zaczelam robic czystke i co sezon pozbywam sie jakis.. (Z wielkim bolem)
Moja mama nie rozumie, ze baleriny musza byc w kazdym mozliwym kolorze z kazdym mozliwym czubkiem, kwiatkiem czy kokardka :-p
 
JustMe ja wezmę ten worek :) Jeśli to nie problem to również proszę o zwłokę do 10 :p No i my to chyba się jakoś osobiście na odbiór umówimy? ;)

No oczywiście, mam tylko nadzieję, że szybciej, niż z rowerem;-) :-D

Iwi: torebka ma wymiar 15 x 26 cm, a pasek torebki jest rregulowany, generalnie jest do noszenia a'la listonoszka, na skos. Pasek to rozmiar M,, bez klamry ma 93 cm długości całkowitej, do pierwszej dziurki 66 cm.


a masz jeszcze jakieś jasne? kremowe? bo Alis była pierwsza:)

No niestety,.... została mi jedna w podobnym kolorze własnie, którą noszę:sorry2:

ja niestety z tych co wolą kupować torebki i buty,... to zawsze jakoś lezy.. choc z butami zrobilam sie ostatnio bardzo wybredna..... oczy przeszly na torebki.... a tez ich troche mam....

To prawda, buty i torebki rządzą! A dalej (jak dla mnie) wystarczą jeansy i biały t-shirt nawet:takL
 
Just, najpierw mnie tknęło, że widziałam tę torbę za jakieś 600 zł, myślałam i już wiem jaka jest tajemnica,
jak się ten materiał sprawdza i te gabaryty?
jaki masz kolor? beż?
ja się zastanawiam nad navy albo beż, słabo są opisane, ma kieszonkę na telefon, osobno na klucze?
 
Dziewczyny organęłam swoją szafę tak na szybko, rzeczy są w stanie b.dobry - idealny - noszone albo raz albo parę razy DSCN4579.jpgDSCN4596.jpgDSCN4593.jpgDSCN4592.jpgDSCN4589.jpgDSCN4588.jpgDSCN4587.jpgDSCN4586.jpgDSCN4583.jpgDSCN4597.jpg
 
reklama
możliwe, że nie po kolei
1) tunika fioletowa Kappahl - rozmiar 34 - raz założona - 20 pln
2) czerwona marynarka sportowa H&M r. 36 - raz założona - 40 pln
3) czarna marynarka sportowa h&m r. 36 - też założona raz - 40 pln
4) kurtka brązowa ZARA - rozmiar M - cena 30 PLN
5) koszula malinowa benetton - raz założona - rozm. S - 30 pln
6) koszula niebieska Stradivarius - raz założona - rozm M - 25 PLN
7) spodnie jeansy H&M rozmiar 26/32 - elastyczne - założone kilka razy - 30 PLN
8) spódnica z imitacji skóry H&M rozmiar 34 (jak 36) - raz założona - 30 pln
9) spodnie ciemny brąz z imitacji skóry - po bokach materiał - rozmiar 34 - założona 2 razy - 45 PLN
10) koszula tunika jeansowa H&M r. 36 - raz założona - 45 pln
 
Do góry