reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Chciałam jeszcze dodać,ale zapewne już wiecie;-) Wczoraj byłam też w zarce,kupowałam Julce koszulki i pani przy kasie powiedziała mi,że o 7 marca będzie dostępna zara online (w Polsce).Dla mnie bomba:-)
 
Malina Kubuś nie zainteresował się tą tablicą, widzieliśmy ją w salonie telefonów. Ale Tosia może być inna.


Dziewczyny, ogłaszam aukcję tylko dla Was!

Do nabycia chustka na szyję dla dziecka, z cudownie delikatnej włóczki, cieplutka i mięciutka.

Wielkość około 75x 45 x 45 cm, Kubuś jest zachwycony :D Chustka jest trójkolorowa: biały, pudrowy róż i pastelowy błękit

Cena wywoławcza 25zł, aukcja potrwa do czwartku;-)

I najważniejsze - cały zysk pójdzie na konto Krystianka Komi

Podoba Wam się ten pomysł? Zapraszam!

061.jpg064.jpg065.jpg
 
Chciałam jeszcze dodać,ale zapewne już wiecie;-) Wczoraj byłam też w zarce,kupowałam Julce koszulki i pani przy kasie powiedziała mi,że o 7 marca będzie dostępna zara online (w Polsce).Dla mnie bomba:-)

Nie wiedziałam- super informacja, bo czasami ciężko trafić na taki rozmiar, jaki się chce, a łatwiej kliknąć niż jeździć na drugi koniec Wawy:tak: Ciekawe czy nie będą się im wieszały serwery przy wyprzedażach:-D

a wpadłam na pomysł nowego gadżetu dla Tochy - co myślicie o tablicy magnetyczno-kredowej np. cuś takiego???

Fajne!:tak:
 
Julia - jak chcesz to mogę Ci kupić - dziś się przejadę do portu
malina dzieki ale za późno przeczytałam, w dodatku wstyd się przyznać ale trochę pofolgowałam i kasy brak:(

a napiszcie ile ma cm wkładka w tych bucikach nr 24?


i pytanie jeszcze sprzedaje sweterki po małej jeden z rekids rozm 92 drugi z zary rozm 98
któraś chętna?
 

Załączniki

  • DSC06528.jpg
    DSC06528.jpg
    55,2 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC06523.jpg
    DSC06523.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 25
reklama
a wpadłam na pomysł nowego gadżetu dla Tochy - co myślicie o tablicy magnetyczno-kredowej
np. cuś takiego???

TABLICA MAGNETYCZNO-KREDOWA- 4 w 1- 2 KOLORY (2119400307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

my mamy magnetyczną z literkami, cyferkami itp. Mała na tablicy przyczepia sobie magnesiki, ale oprócz tego: na tablicy maluje flamastrami, przykleja na niej naklejki, kilka razy rozsmarowała jedzenie (kanapka z dźemem ;/ i raz Nutella). Natomist magnesiki - z upodobaniem wysypuje je z hukiem na srodek pokoju (ekstra sie rozsypuja po katach i fajnie hałasują ;/), przykleja je na lodówce i gotuje z nich zupe w garnkach moich ;)
 
Do góry