reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

No i w końcu się zdecydowaliśmy na wózek mam nadzieję,że się bardzo na nim nie zawiedziemy:-)Miał być Jane Slalom Pro ale kurcze drogi więc postawiliśmy na Jane Dakar tańszy a myśle,że też będzie dobry;-).Uff teraz tylko czekamy,aż przyjdzie bo z ebaya zamawiany.
 
reklama
Wrzucam zdjęcie łóżeczka dla małej Patrysi, na razie stoi w domu u rodziców i czeka na transport.... Już nie mogę sie doczekać hihi.
 

Załączniki

  • PIC01769.JPG
    PIC01769.JPG
    23,4 KB · Wyświetleń: 49
fajne lozeczko .. twoj tato zdolny facet.. ja czekam na kolyske ktora moj tatus zrobil tez sam .. ja przyjdzie ten nieszczesny kurier to tez sie pochwale:-)

Nie ma to jak mieć pod ręką "złotą rączkę" na którą można liczyć w razie potrzeby.
Zwłaszcza taki tatuś to skarb :) Ale mam też teścia, który bawił się u mnie w domu w hydraulika i szwagrów - elektryka i mechanika samochodowego. Wa razie czego zawsze mogę się do nich ładnie uśmiechnąć :)
A męża to już od tygodnia proszę by mi przywiercił do ściany tablicę z korka na rachunki, bo zapominam czasem, a jak przypnę to się nie gubią. No ale może w ten weekend uda mi się doprosić...

A tego kuriera jak już dojedzie to zjedz żywcem - niech nie ujdzie cało i zapamięta, że z ciężarnymi nie ma żartów :))
 
Nie ma to jak mieć pod ręką "złotą rączkę" na którą można liczyć w razie potrzeby.
Zwłaszcza taki tatuś to skarb :) Ale mam też teścia, który bawił się u mnie w domu w hydraulika i szwagrów - elektryka i mechanika samochodowego. Wa razie czego zawsze mogę się do nich ładnie uśmiechnąć :)
A męża to już od tygodnia proszę by mi przywiercił do ściany tablicę z korka na rachunki, bo zapominam czasem, a jak przypnę to się nie gubią. No ale może w ten weekend uda mi się doprosić...

A tego kuriera jak już dojedzie to zjedz żywcem - niech nie ujdzie cało i zapamięta, że z ciężarnymi nie ma żartów :))
Iza juz go zjadlam zywcem:wściekła/y: .. nie dowiezie mi do domu bo pomylil adres i pojechal do miejscowosci o takiej samej nazwie jak moja tylko ze nie w moim country :-D wlasnie moje lozeczko kolyska , fotlik zostaly dostarczone do moich znajomych w Dublinie jutro po poludniu bede miec to juz u siebie;-)fajnie co???nie ma jak polski przewoznik:-D:-D
 
Nosz co za młotek, ale dobrze, że wszystko się dobrze skończyło i nareszcie będziesz mogła się pobawić w strojenie i ustawianie tego wszystkiego. No a potem to już tylko rodzić pozostanie :)))
 
Dziewczyny ja juz mam wszystko 1 kwietnia rozkladam lozeczko juz i posciel pomimo iz termin mam na 22 kwietnia dopiero!!!.. tylko prosze Was powiedzcie mi.... co amm kupic na kolki co jest dobre najlepsze wrecz???? wiem ze pisalyscie o tym ale nie moge sie doszukac tego .... njo dobra przyznam sie nie chce mi sie wszystkiego przewalac... wiec prosze mamusie doswiadczone? co dobre teraz na te koleczki? bo ja wiem ze na murbeton bedzie mala je miala.... i co jeszcze jesli chodzi o lekarstwa??????? by nie zarywac nocek i po aptekach sie wloczyc?? napiszcie naqzwy i odrazu do czego to jest dziekuje z góry!!!:-D
 
reklama
Do góry