reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Ps. Ja generalnie połączyłabym wątki o wózkach, fotelikach i zakupach:tak:

I zdecydowanie jestem przeciwna zaśmiecaniu nowymi wątkami kwietnia 2008:-p
 
reklama
a my kupilismy w sobote wózio i fotelik;-):tak::-D:-D:-D obydwa z firmy zagma i fotelik da sie zamontowac na wózio, fotek niestety nie wkleje bo ze nie ma miejsca u nas zbytnio to wozio narazie stoi u teściów i czeka ma Michałka:tak:;-):-) aaa kupiliśmy w kolorze czarno-zzielonym, takim jasnym;-)
 
tak Izunia, to jest dokładnie stronaproducenta tylko niestety nie zaktualizowana:baffled: my mamy wózio Prima ale onw sumie podobny jest do tego Samba, tylko tego kolorku co my mamy to tu tyż ni ma:baffled: ale cos w tym stylu jak Samba i kosztowal nas z fotelikiem 950zl
 
Wygląda solidnie :) I ma ciekawy kształt podstawy. Ważne też są koła, które tu wydają sie duże, będzie Ci łatwiej na naszych polskich drogach.
 
no kola sa duze:tak: zreszta dla mojego P to wózio musiał mieć duże pompowane koła, to była podstawa;-):-) no narazie jestem z niego zadowolonazobaczymy jak sie sprawdzi:tak::-)
 
LadyLajla w piątek właśnie nabyłam CONECO TRAPER :tak: i powiem, że jestem nawet zadowolona ;-) w sumie jechałam po BABY DESIGN WALKER, nie było, wiec skusiliśmy się na trapera ;-) widzę, że jesteś w Wrocławia - możesz podjechać do Askota na Sztabowej i na żywo podotykać, pomacać ;-) no i wysłuchać sprzedawcy ;-)
 
reklama
mówicie by oba wątki połączyć?? a nie będzie w tedy za dużego bałaganu??


Maju wózek dal Michasia to całkiem nie zła bryka:tak: no a koła fiu fiu, przejadą każdą miss dziurę;-):tak:

Lucky aż skóra cierpnie jak czyta się o tych wózkach. Ale jak patrzę, to te wymienione wózki są plastikowe. No ale na liście nie ma polskich firm. Ciekawe czy też były badane??
 
Do góry