reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Termometr mi potrzebny ale już monitor nie każdy wybiera czego potrzebuje i to kupuje. Dla jednych coś potrzebne dla drugich nie jak z detektorem :-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ewel tobie ten termometr potrzebny jak mi te ente spodenki w rozmiarze 62 hahaha zawsze sobie mowie ze juz wiecej nie kupie bo mam zatrzesienie i co i wychodze ze sklepu z kolejnymi ale co ja poradze ze je musze miec hahahahahah:-)
 
Claudia ten termometr potrzebny mi bo w domu dla nas nie miałam dobrego i kupiłam go dla wszystkich nie tylko pod dziecko.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Oj ja to dużo zeczy mogłabym nie kupować a sie skuszę czasem :) u mnie nA tapecie nadal laktacja wiec ciagle draże temat w necie
 
Kasz chyba chodzi Ci o monitor oddechu? Bo detektorem to spr się tętno dziecko w brzuchu mamy jak jeszcze jest:-))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Z monitorem oddechu jest tak (w każdym razie w modelu który chcę kupić), że po 15 sekundach jak dziecko nie oddycha (czyli materac się nie porusza) włącza się krótki sygnał alarmujący, a po kolejnych 5 sek. jeszcze jeden głośniejszy. Od tego dziecko samo się obudzi, a jak nie to rodzic na pewno. Później jakby nie oddychał to alarm się jakiś włącza.

Ja kupuję dlatego, że mój mąż jak miał 6 tyg. przestał oddychać na min. 5 minut (teściowa myślała, że już jest po dziecku, mama290 może przesadziłam z tymi 20 minutami, ale niby dłużej niż dorosły człowiek, mój mąż nie miał i nie ma żadnych trwałych zmian w mózgu), ale nie podczas snu.
Koleżanka kupiła monitor, ponieważ jej córcia jak miała chyba dwa tygodnie przestała oddychać i mało brakowało a by dziecko stracili. Od razu kupili monitor i mówi, że kilka razy mała zapominała oddychać bo się włączał alarm po którym się budziła i przypominała sobie o oddychaniu.
Druga koleżanka co ma ten monitor mówi, że ani razu nie uaktywnił się, ale przynajmniej spokojniej śpią.
Ja jestem panikara, ale to jest duży wydatek, więc nikogo nie chcę przekonywać ;)
 
reklama
Do góry