reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

reklama
Madzia to jeszcze lepsza okazja twoja :) i widzę że stan super !!

wiesz, byly tez tansze ale patrzylam na stan, bo to jest najwazniejsze. Szwagierka mi wyslala link do aukcji i co z tego ze maxi cosi kosztowal 90 zl jak byl z 2005 roku...?? stan hmm... szkoda nawet tych 90 zl.
 
to już powinni oddać za darmo jak taki tragiczny stan każdy patrzy by wygląd miał uświnionego to nikt nie kupi ja taki sam oglądałam jak kupiłam był tańszy alwe nie miał ochraniaczy na pasy kosztował też tak jak twój 190 zeta ale potem trafiło mi się coś lepszego może w pon dostarczą
 
Dzis z moim wpadłam do hurtowni odzieży a często tam chodzę bo mają fajne dobre nie drogie ciuchy ;) adidasy sobie tam kupiłam 3 lata temu i mam je do tej pory i są jak nowe ;)

A teraz mają -23% od każdej ceny ;D i były kaftaniki za 4 zł ;) body za 5 ;) i kupiłam tylko po 2 rzeczy bo nie chciało mi sie szukać rozmiarów i neutralnych kolorów a mojego też nerki bolały ;//
Czapeczka kupiona w innym sklepie :-D
P040512_19.52.jpgP040512_19.53.jpgP040512_19.54.jpgP040512_19.54_[01].jpgP040512_19.55.jpg
 
Ja jeszcze staram się nie szaleć, ale jak tylko poznamy płeć myślę, że nic mnie nie powstrzyma ;) Póki co na razie na allegro wylicytowałam za cale 12 zł kompleciki (wpadły mi w oko te spodenki z Ilove Mum/Dad, bo mam już w domu skarpetki do kompletu z H&M, kupione zaraz po tym jak zobaczyłam 2 kreseczki na teście).

p1100898i.jpg
 
Ja kaftankow w ogole nie uzywalam. Do 5 miesiaca wylacznie body i pajacyki. Teraz juz Synus duzy ,wiec nosi polspiochy, dresy lub nawet jeansy. Uwielbiam takie maluskie rzeczy... :-D
 
Ja się pochwalę wieczorem :D Ja miałam nic jeszcze nie kupować, ale moja mama , przyszła babcia :-D symbolicznie już cosik kupila :)
 
reklama
Ja tez nie lubie kaftanikow i spiochow a body tylko z h&m sa bardzo uciagliwe

z ubraniami tez nie bede szalala zaszalalam przy pierwszej ciazy wiec teraz madrzejsza jestem :) co za duzo to nie zdrowo

zreszta w zime nie potrzeba duzo ubranek
 
Do góry