reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

reklama
Zakupy z allegro ;)
Body 7 sztuk za 42 zł ;)
P240412_13.48.jpg

Pajacyki po 7 zł za sztuke + przesyłka ;)
P240412_13.50.jpgP240412_13.51_[01].jpg
 
Szalejecie Babeczki ;-) zakupy super! ja ubranka bede miec po Synku w wiekszosci,wiec z nimi nie szaleje chociaz to najlepsza frajda :tak:
 
czytałam co pisałyście o wózkach i szczerze przyznam, że nie rozumiem
lepiej zamiast wózka 3w1 kupić osobno gondole i osobno spacerówkę? i jeszcze osobno fotelik?

dla mnie w wózku najważniejsze są duże pompowane koła, przekładane siedzisko, duża gondola z cichą budką i duże siedzisko (nie kubełkowe)

Najpierw trzeba określić jakieś priorytety, ja z własnego doświadczenia nie będę tym razem inwestować 2-3 tys. w wózek 3w1, no ale przy trójce dzieci i tak nie narzekam na brak wydatków. Ponieważ dzidzia się urodzi przed zimą, to szukam wózka z dużą, wygodną, cieplą gondolą, w której maluch bez problemu zmieści się w kombinezonie, w kocykach, śpiworkach itd. a pojeździ w gondolce minimum 6-7 miesięcy; ponieważ mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych i tereny spacerowe są różne, to koła spore pompowane są mile widziane, tym razem chcę wózek miękki w prowadzeniu, z fajną amortyzacją, miałam twarde chicco i wiem jak się nim jeździło :no:, tachać wózka na piętro nie muszę, na wiosnę - lato przesadzę malucha do (następny wózek) mniejszej, lżejszej spacerówki ala parasolka - nie wyobrażam sobie wyjazdu na wakacje z dużą spacerówką z dużymi pompowanymi kołami, bo się po prostu nie spakujemy do auta. Duży wózek z gondolką albo sprzedam, albo jeśli będzie to 2w1 będę używać spacerówki w zimie.
W sklepie pooglądałyśmy z córkami trochę wózków, większość niestety jest twardawa, gondolki różnej wielkości,(średniej) na razie w oko mi wpadła Marita, ponoć robiona na wzór Emmaliungi, gondolkę ma super, bardzo dużą, jest funkcja kołyski, na dodatek ma podnoszone oparcie dla ciekawego starszego maluszka; pan sprzedawca usilnie namawiał mnie na chyba nowość bebecara, ale cena 2,5 to nie dla nas, Jedo Fun też fajny, Tako Laret i Captiva Mohican też ok, ale Marita jednak ma najlepsze opinie na forach wózkowych, cena też ok, no ale mam jeszcze pół roku na znalezienie czegoś fajnego. Fotelik pożyczę na pół roku od siostry, porządny jest, bezwypadkowy, z bazą, zresztą w moim towarzystwie mam kilku znajomych,co im dziecko wyrosło z fotelika, a fotelik czeka na strychu czy piwnicy, wystarczy się popytać
 
Kurde dziewczyny ale szalejecie :) Ja na razie tylko oglądam, bo zaplanowałam sobie zakupy na sierpień-wrzesień , ale nie wiem czy wytrzymam :-)
Co do wózka... własnie oglądałam wielofunkcyjne i przeraża mnie wielkość i ciężar spacerówki później :/ I zaczynam się poważnie zastanawiać...
 
Kurde dziewczyny ale szalejecie :) Ja na razie tylko oglądam, bo zaplanowałam sobie zakupy na sierpień-wrzesień , ale nie wiem czy wytrzymam :-)
Co do wózka... własnie oglądałam wielofunkcyjne i przeraża mnie wielkość i ciężar spacerówki później :/ I zaczynam się poważnie zastanawiać...

Myślę że w wakacje powinnaś juz wszystko miec :) wrzesień pażdziernik to ostatnie nasze miesiące ciązy nie wiemy jak przyjdzie nam je spedzać i czy damy rade biegac po sklepach a niedaj Boże jak któraś w szpitalu będzie musiała leżeć tak więc troszkę wczesniej nie zaszkodzi mieć wszystko gdzies złozone w domku czy na strychu a we wrzesniu Pażdzierniku brac się za pranie i prasowanie , układanie :) no i wypoczywanie :)
 
Moje nabytki od przyjaciółki ;) P290412_10.22.jpgP290412_10.22_[01].jpgP290412_10.22_[02].jpgP290412_10.23.jpgP290412_10.23_[01].jpgP290412_10.24.jpgP290412_10.24_[01].jpgP290412_10.24_[02].jpg

To są takie na co dzień ;) bo mój stwierdził ze jego pierwsza dzidzia musi miec dużo ciuszków nowych a te co dostajemy to tak po domu. :-D

A co do wózka to ja kupuje tylko gondole a spacerówke sobie kupimy później ;)bo 3 w 1 spacerówki są jak czołgi :-D A gondolke sobie już upatrzyłam polskiego producenta i czytałam opinie i dużo było dobrych ;)
 
mi dziś przysłali kombinezonik co zamawiałam na allegro fajniusi

rozpędziłam się :) wygrałam własnie licytację fotelika maxi cosi cabrio fix
za 234 złote stan na zdjęciach idealny sprzedawca zapewnia że jest idealny bez plam na zdjęciach cienie nowy kosztuje ok 600 zł w sklepie a ten używany jest ale jak stan dobry to warto .
http://pokazywarka.pl/4mbewg/#zdjecie3517461
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry