reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

reklama
Qwas, mysle ze z Toba wszystko ok. Ja tez nic jeszcze nie kupuje i nawet o tym nie mysle. No chyba ze z nami dwiema jest coś nie tak ;)
 
Hejka kobietki:) dzisiaj dostalam fotelik!!:) jeste w rewelacyjnym stanie, wyglada na zupelnie nieuzywany. Wszystko dziala, nic nie jest powycierane i zupelnie bez plam. Wszystkie naklejki nawet nie tkniete!!:) Nawet moj Ł stwierdzil ze jest rewelacyjny:):)
 
a to mój zakup z dzisiaj:p 2 czapeczki i 3 śliniaczki:)

IMAG0943.jpg
 
20120509241.jpg20120509242.jpg

Mój fotelik też dzisiaj dotarł:) byłam dziś w entliczku jaki ogromny sklep z dziecięcymi akcesoriami ciuszkami wow wszystko tylko worek pieniędzy i szaleć :)a ja kupiłam tylko 2 smoczki aventa :) aaaaa sunovia sprawdzałam mutsy i rozkłada się na leżąco zupełnie na płasko żaden sportowy się nie rozkłada ale dużo więcej niż na filmiku :) spokojnie maluszek sie wyśpi i budka aż tak głośno nie chodzi
 
Ostatnia edycja:

Ulala chciałam zapytać o poduszkę do spania na boczku, czy ją testowałaś i czy to rzeczywiście konieczne. Też się nad nią zastanawiałam ale wole posłuchać wszystkich za i przeciw.

Dziewczynki ja co poniedziałek jestem w secondzie i kupuję torby ciuszków. Polecam bo można wyrwać naprawde nowe i ładne ubranka. Ja narazie kupuję tylko unisexy newborny, wszystko firmówki. Nie opłaca się kupować nowych rzeczy, a jeśli są tu mamy z Warszawy to polecam lumpexy Szmizjerka mają bardzo ładne ciuszki.

i jeszcze pytanie co myślicie o śpiworku do fotelika?? Rodzimy w listopadzie więc może byc chłodno. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam że takie są. tu fotka, cena ok 50 zł

2307035018
 
Gregorajka, co do poduszeczki do spania, to ja nie stosowalam i sie obeszlam bez, w Anglii mowia, zeby dziecko klasc na pleckach, a nie na boku i tak Julka kladlam i sobie sam obracal glowke, w ktora strone chcial :)
Co do spiworka na fotelik to bardzo fajny, tez sie obeszlam bez bo w Anglii nie bylo tak zimno i wystarczal kocyk, na ta chwilke z domu do auta, ale tu moze byc zimniej..
 
reklama
Ja czekam aż będę znała płeć, wtedy coś kupię, ale póki co nic jeszcze nie kupiłam :)
 
Do góry