reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
Asiu głównie na Allegro bądź h&m, kilka ciuszków w sklepie pinokio (te z serii serious man), dopiero mam zamiar zacząć szaleć po wypłacie ;-)
 
Zarzekałam się że nic nie będę kupować dopóki nie poznam płci dziecka a jednak nie dałam rady i już nakupiłam masę rzeczy:-D Pomijając niemal wszystkie kosmetyki kupiłam przewijak na łóżeczko, kocyk, okrycia kąpielowe misia i żabkę, pajacyka polarowego oraz przybory kosmetyczne czyli nożyczki, gruszkę, szczotkę i grzebyczek i jeszcze z racji tego że jestem nastawiona na fakt że będę maluszka karmić z butli zakupiłam zestaw buteleczek tommee tippee. Na dzień dzisiejszy brakuje mi wózka, pościeli i części ubranek z racji tego że część rzeczy mam po straszej córci;-):-) Wrzucam zdjęcia niektórych rzeczy z allegro:)
3900498005.jpg3908536446.jpg3911553358.jpgprzewijak_safari.jpgzest_tomtip_natuclos_23.jpg
 

Załączniki

  • 3900498005.jpg
    3900498005.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 59
  • 3908536446.jpg
    3908536446.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 59
  • 3911553358.jpg
    3911553358.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 51
  • przewijak_safari.jpg
    przewijak_safari.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 56
  • zest_tomtip_natuclos_23.jpg
    zest_tomtip_natuclos_23.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 71
Paula oglądałam ten przewijak ;-) Też pewnie niebawem go zamówię. Myślisz, że taki cieplutki pajacyk się przyda w maju? Też się zastanawiam nad kupnem czegoś ciepłego, ale wszyscy mi mówią, że nie ma sensu i już sama nie wiem.
 
Paula najważniejsza jest radość z kupowania dla maluszka :-)

Morela
można się zdziwić bo w maju nie zawsze jest pięknie i ciepło. Jeden ciepły pajacyk na pewno nie zaszkodzi :-)
A to moje ostatnie zakupy:

scf1802306.jpgstojakzwanienikaisuszar.jpgzebraszara.jpgrozowyg.jpgZobacz załącznik 605954
 

Załączniki

  • scf1802306.jpg
    scf1802306.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 61
  • stojakzwanienikaisuszar.jpg
    stojakzwanienikaisuszar.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 59
  • zebraszara.jpg
    zebraszara.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 53
  • rozowyg.jpg
    rozowyg.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 71
Morela w sumie nie wiem czy się przyda ale warto mieć coś nieco cieplejszego- jeśli mnie pamięć nie myli w ubiegłym roku lub dwa lata temu w maju było bardzo zimno....:dry: W zasadzie ja mam akurat tego pajacyka w rozmiarze 62 ale po obejrzeniu go w domu muszę stwierdzić że rozmiarówka jest zaniżona więc myślę że pewnie posłuży nawet na jesień;-)

Jaranti dokładnie- radość z zakupów dla dzidziusia jest niesamowita...zresztą gdy kupuję rzeczy dla starszej córci też bardzo mnie to cieszy...właśnie dzisiaj znów kupiłam jej dwa śliczne kompleciki tuniczka z legginsami i drugi tunika, legginsy i opaska- cudowne! :-D Właśnie zauważyłam że kupiłaś stojaczek pod wanienkę...rozważam zakup identycznego ale boję się że nie będzie on stabilny...

Tak poza tym już za tydzień mam nadzieję że moje małe Bobo się ujawni i w końcu wpadnę w totalny wir zakupowy...zresztą już w ten weekend planuję kolejny wypadzik na zakupy:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Paula jak na razie z tego stojaczka zadowolona jestem, bo rozłozyłam go i wanienkę włożyłam wydaję się być stabilna. Dobrze, że w ogóle o nim pomyślałam, bo jakoś kładzenie wanienki na stół nie bardzo mi leży.
Ale mam radochę z tych zakupów. W przyszłym miesiącu muszę pomyśleć o sobie bardziej i wyposażyć siebie.
 
Jaranti w sumie nie mam nic do stracenia kupując ten stojaczek najwyżej później będę się martwić;-)

Tak się cieszę z zakupów dla bejbika że zapomniałam wspomnieć, że sobie też kupiłam kilka rzeczy typowo szpitalnych/ poporodowych...mam już koszulę do porodu, majtki siateczkowe, podkłady poporodowe i tantum rose:tak: W sumie do szpitala zamierzam dokupić jeszcze drugą koszulę i jakiś cieniutki szlafroczek bo jakby nie było na oddziale jest cieplutko z racji na maluszki i ja będę już "gotowa".
 
reklama
ja pozamawialam ostatnio drobiazgi i w zasadzie mam juz wszystko, lacznie z pojemnikami i zawieszkami na smoczek :p

teraz musze dla siebie wyprawke do szpitala skompletowac :) w sumie tylko biustonosze do karmienia, koszule nocne.... :-)
 
Do góry